2737
2739
عنوان

زندگی با مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 64 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلااااااا قبول نکن تو رو خدا بدرد نمیخوره 😓

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2728
وا مگ عروس کلفتشونه انقدر بدم میا ما خودمون عروس داریم خون جدا واسش گرفتیم تا اذیت نشه هر وقت میاد خ ...

من مادرشوهرم امر و نهی نمیکنه البته چرا دیروز اومده بود تو خونم میگفت من نمیتونم دیگه براخودم نون بپزم کاشکی تابستون که اومد بری یاد بگیری برا منم ی کم بپزی.مخم سوت کشید.من بیشتر شوهرم میگه براش کار کن و هی ثواب داره و اینا منم حرصم میگیره..اینم بگم من توی روستا نیستم اما اینجا اکثر زنا خودشون نون میپزن 

سلام عزیزم درباره این موضوع با یه مشاور صحبت کن حتما

یه مشاور خیلییی خوب میشناسم در زمینه همسرداری خواستی بگو لینک کانالشو بهت بدم تا بهش پیام بدی

۰۹۶۴۰۰ هم مشاوره رایگان تلفنی میده مشاورینش عالین

من مادرشوهرم امر و نهی نمیکنه البته چرا دیروز اومده بود تو خونم میگفت من نمیتونم دیگه براخودم نون بپ ...

😏😏😏😏 اصلا اینکارو نکن براشون عادی میشه میشه وظیفت 

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2738

تو یه ساختمون ک عیب نداره مهم اینه ک چقد رو بدی و چحوری رفتار کنی که حد و حدودشونو بدونن ،تو یه خونه زندگی کردن سخته خوردو خوراکتم جدا باشه خوبه کلا خانواده خودتم باشه همینجور دوری و دوستی

تو اولویت اول ،تو زندگی هیچکس جز خودت نیستی،دقت کن ،هیچ کس🙂
غذاتون جدا بشه فقط کمتر دعوا میشه  نامزدت آشپز که نمیخواد ببره برا مامانش  مث بقیه بچه ه ...

یه بار خیلی دعوا کردیم سر این موضوع برگشت گفت من زن میخوام به مامانم تو کاراش کمک کنه 

خدایی که بشدت کافیست ....
نمیشه که طغیان کنی بترسونیش که مجبور ب کار کردن نکند?

چجوری مثلا؟من بیشتر شوهرم میگه برو کار کن براش ظرفاشو بشور.قبلا بیشتر میگف الان ن دیگ مثل قبل اما بازم میگه.و هی میگه ثواب داره و منم گفتم ثواب نخاستم

عزیزم اون دیگه زن نمیخواد که کلفت بی جیره و مواجب میخواد برا ننه باباش..میخاد قبول کنه یا نکنه تو حرف خودت وایسا ..دید میگه همینه که هست و میخواد مجبورت کنه  به خانواده بگو...والا زندگیت میشه جهنم ..از ما گفتن..

وقتی حس دختیرماه یخ بزنه ...دیگه آب شدنی نیست!!!
خب تو هم قبول نکن، واقعا برام سواله  وقتی یکی شراطیش باهاتون جور نیس، چه اصراریه؟

بخدااا   قبل از فک کردن سریع ازدواج میکنن   چند روز بعد همینا میان میگن میخوام برم قهر  از دست شوهرم و مامانش

من مادرشوهرم امر و نهی نمیکنه البته چرا دیروز اومده بود تو خونم میگفت من نمیتونم دیگه براخودم نون بپ ...

عزیزم کمک بهشون کنی ولی ن تا این حد من خودم میرم خون مادر شوهرم فقط ظرف میشورم ن غذا میپزم ن چیزی دیگ حد متعادل چون عزیزم ببین عادت میکنن فردا همه کارا رو دوش شمامیشه

🍁🍁
2706