2737
2734
عنوان

زندگی با مادرشوهر

582 بازدید | 64 پست

من قراره با مادرشوهر زندگی کنم لطفا بهم بگین چطوری برخورد کنم که بحث و دعوا نداشته باشیم.تویه ساختمون زندگی قراره کنیم.دقیقا نمیدونم ولی نامزدم دلش هست برامادرو.پدرش غذام بپزم ولی قبول نکردم حالا نمیدونم بعدها مجبور بشم بپزم یانه.میشه کمک کنین واقعا میترسم از بحث و دعوا باید چیکار کنم 

خدایی که بشدت کافیست ....

ببین از همین الان باید جدی بگیری موضوع رو، بشین با نامزدت صحبت کن بگو من نمیتونم غذا درست کردن دائمی براشون  رو قبول کنم، بگو نباید تو مسائل شخصیمون دخالت کنن، رفت و آمد هم در حد نرمال، مثلا هفته ای ۳ بار 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اینکه میخوای به خاسته همسرت و دل اون زندگی کنی خیلی خوبه ولی ن در هر موردی ،،ازدواج اسمش روشه مستقل بودن و استقلال کامل از هر لحاظ اگر غیر این بود خوب هرکس داره الان با خانوادش زندگی میکنه،، اول از همه معنی زندگی مشترک رو برا همسرت تعریف کن 

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
2728

اصلا قبول نکن من در حد ببخشیدا سگ پشیمونم.الان میگه غدا دو روز دیگ جارو میگه بزن لباساشونا بشور.من شوهرم رسما میگه روزی دوسه ساعت برو پایین تمیز کاری کن براشون منم اصلا نمیرم مگه نوکرم.انقد تو دلم از دست شوهرم کینه دارم که نگو میخام سر به تنش نباشه.کثافت.همش زور بهم میگه بخدا پشیمون میشی برو ی جا جدا قشنگ زندگی کن.

غذاتون جدا بشه فقط کمتر دعوا میشه 

نامزدت آشپز که نمیخواد ببره برا مامانش 

مث بقیه بچه هاشون باید ازت توقع داشته باشن تو کاراشون نه کمتر نه بیشتر

دیده را نادیده کن نادیده را هرگز مگو
2738
اصلا قبول نکن من در حد ببخشیدا سگ پشیمونم.الان میگه غدا دو روز دیگ جارو میگه بزن لباساشونا بشور.من ش ...

وا مگ عروس کلفتشونه انقدر بدم میا ما خودمون عروس داریم خون جدا واسش گرفتیم تا اذیت نشه هر وقت میاد خونمون مامانم نمیذارع دست ب سیاه و سفید بزنه هیچ توقعی ازش نداریم کاش مادر شوهرا یاد بگیرن عروس کلفتشون نیست واسشون کاری کنن کمک کنن ولی ن در حد همه کار

🍁🍁

6ساله نشستم دلم خوشه یجا برم و نفهمن یه غدا با پیک بیاد دم خونه ام.تازه ادمای بدی هم نیستند ولی هرکاری کنی اخر یجا حرفی درمیاد و یه دل خوری بوجود میاد

فقط از من به تو نصیحت  کم برو و بیا اگه رفتی با شوهرت هرروز قرار نیست احتراما رعایت بشه و همه هنرتو نشونشون نده  که وظیفه ات حساب میاد 

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
اصلا قبول نکن من در حد ببخشیدا سگ پشیمونم.الان میگه غدا دو روز دیگ جارو میگه بزن لباساشونا بشور.من ش ...

نمیشه که طغیان کنی بترسونیش که مجبور ب کار کردن نکند?

دیده را نادیده کن نادیده را هرگز مگو

واقعانم آدم حتی اجاره زیاد بده ولی تو خونه خودش باشه پاشو راحت دراز کنه برا خودش زندگی کنه خانم خودش باشه 

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .
ببین از همین الان باید جدی بگیری موضوع رو، بشین با نامزدت صحبت کن بگو من نمیتونم غذا درست کردن دائمی ...

وقتی تویه ساختمونیم چطوری هفته ای سه بار بریم خونشون مطمئنا هرروز انتظار داره بریم پیششون 

خدایی که بشدت کافیست ....
2706