2733
2734
عنوان

خانما و آقایون بیاین نظر بدید که اگه جایی...

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 63 پست
چه ایده باهالی من شورشوق دارم خیلییی که کارای هیجانی انجام بدم ولی ازش میترسم 

نترس ، راه های مختلف رو واسە خوشبخت شدن هردوتون امتحان کن ، خودتو تغییر ندە ولی همراهیش کن😉 وقتاییم کە خستس زیاد بهش پیلە نکن 

همیشە یە کاری کن پیشت آرامش بگیرە

بهونە نگیر فقط پیشنهاد بدە اگە چیزی میخوای

اینم کە بە مادرش اهمیت میدە نگران نباش اتفاقا خوشحال باش 😍 چون مردای خوب احترام مادرشونو میگرن

توم خودتو بە مادرش نزدیک کن بشو عروس نمونە 🤩🤩

نداشتن تنها راه از دست ندادنه ...⁦☘️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نترس ، راه های مختلف رو واسە خوشبخت شدن هردوتون امتحان کن ، خودتو تغییر ندە ولی همراهیش کن😉 وقتاییم ...

باشه 😍😘😘😘😘

نه اتفاقن من مشکلی بامادرش ندارم خیلی مادرشو دوست دارم اتفاقن مادرش دعواش میکنه چرا عروسمو نمی بری بیرون افسرده شده، منم که بعضی وقتا که وقت میکنم دوس دارم برم بیرون بهم میگم دوس دارم الان بریم لب ساحل یا بریم قدم بزنیم میگه حوصله ندارم هر موقع هم حوصله داشته بوده که میرفتیم بیرون ولی صبحا دوس دارم برم بیرون و توی بارون 😑😔

2728
باشه 😍😘😘😘😘 نه اتفاقن من مشکلی بامادرش ندارم خیلی مادرشو دوست دارم اتفاقن مادرش دعواش میکنه چرا ...

وقتی میگە حوصلە ندارم بگو خب باشە تو چی دوست داری انجام بدیم ، نظر اونم بپرس 

شاید دوست داشتە باشە خودتون دوتا خونە تنها باشید 

شاید بعضی وقتا حال ندارە برە بیرون زیاد بگردە

اگە میتونی تنهایی بری ، یە بار تنهایی برو بعد وقتی برگشتی بگو خیییلی خوش گذشت ولی مطمئنم اگە توم بودی بیشتر خوش میگذشت بهم ... 😉

نداشتن تنها راه از دست ندادنه ...⁦☘️⁩
اره خوبه ولی منظورمو گرفتی چی گفتم. منظورم اینه اکثر مردها اهمیت این موضوع رو درک نمیکنن. من خودم خا ...

شما که آقایی میتونم ی سوال بپرسم ازتون

میشه برای سلامتیم و حاجت رواییم یه صلوات یا حمد مهمونم کنی؟
عزیزم شما چقد رمانتیکی معمولا شوهرا قدم زدن زیر بارون رو دوست ندارن😄

برای ما برعکس ه شوهرم دوست داره، من بدم میاد، بیچاره همیشه میگه نشد زیر باران عاشقانه بريم

به گورستان گذر کردم کم و بیش،بدیدم حال دولتمند و درویش، نه درویشی به خاکی بی کفن ماند، نه دولتمند برد از یک کفن بیش 🌺
2738

خب اون علایقی داره که زیر بارون رفتن جزوشون نیس 

زورکی هم بره، چون فکرش جای دیگه س

زود خسته میشه 

اگه میاد باید با علاقه بیاد

ولی انگار به دوستاش بیشتر اهمیت میده 

من به شخصه رفیق باز نیستم و دوست دارم همش پیش نامزدم باشم بریم بیرون 

ضمنا این که شور و شوق جوانی شما خیلی خیلی بیشتر از همسرتونه 

درسته سن عدده و باید دل جوون باشه، اما انگار اینطوری نیس. باید بیشتر روش کار کنین 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
برای ما برعکس ه شوهرم دوست داره، من بدم میاد، بیچاره همیشه میگه نشد زیر باران عاشقانه بريم

وایییی نکن دختررر چه کیف میده بخداااا زیر بارون دونفرییی

زیر چتر یا بی چتر 

کاش شوهر نکرده بودم حداقل میتونستم تنهایی برم بیرون همینم نمیتونم 

خب اون علایقی داره که زیر بارون رفتن جزوشون نیس  زورکی هم بره، چون فکرش جای دیگه س زود خسته م ...

👌یعنی مردایی وجود داره به علایق زنا توجه کنه من که باورم نمیشه

👌یعنی مردایی وجود داره به علایق زنا توجه کنه من که باورم نمیشه

چرا نباشه 

ما ارادتمند همسریم🙂

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
2706