2733
2734

چرااااا😭شوهرم توی اولین مرخصی کاری رفتتت پیش مادرش من فقط اون موقع که سر کار بود دو ساعت می دیدمش همش می خوابید و استراحت می‌کرد ولی حالا دو روزمرخصی بهش دادن رفتت من خسته شدم از تو خونه موندن پوشیدم 😔امروز هوا ابریه ونم نم بارون می باره خیلییی دوست داشتم کنارم باشه با هم برسم لب ساحل قدم بزنیم 

هیچ وقت زیر بارون نیومد باهام قدم بزنه خیلی از آرزو هام بود هر موقع هم که بارون اومد به زوررر منو برده بیرون ولی منو می بره خونه دوستش که با زن دوستش برم بیرون قدم بزنم اونم با دوستاش بره 😑😭

چراا من دلم گریه می خواد خیلییی دلم میخواد از لحظه هام استفاده کنم اما چرااا این طوری میکنه دلمو خوش نمیکنه 

خانمااا اگه میخواید بگید که کرونا اومده نه همون موقع که کرونا نیومده بود این جوری می کرد تازه اول ازدواجمون بود بخاطر کرونا لعنتی هیج جاهم منتو نستیم بریم 😐اوفف خسته شدم 

همه ی آقایون همین جوری هستن دوست ندارن این لحظه های خوب با همسرشون نباشن؟ 

کاششش منم تجربه میکردم شوهرم رو همه چی گیررر میده با اینکه دوسم داره 

بجای گریه اقاتونو جذب کنید

اقاهستم سایت مال بابات یا شوهرت انداخته پشت قباله ازدواجت که به من میگی خاله زنک!! ...................دِ آ خِ بِگو دِلِتو کی بُر زَد مَگِه اَز توُ نِمیپُرسَم دااااااااااد نَزن این رابِطَرو کارای تُ داد بِ باد نََ مَن آخَرَم دیدَم دَستاتوُن باهَمَن داد نَزَن ساکِت شوُ حَرفام بازَم  هَس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من به عنوان یک مرد بهت میگم اکثر مردها اینارو درک نمیکنن باید اونقدر بهش بگی تا بفهمه و درک کنه یا مشاور ی نفر سومی بهش بگه که اهمیت این چیزا رو بفهمه وگرنه نمیدونه چقدر این چیزا واسه شما مهمه. من خودم بعد از 7.۸سال زندگی مشترک اینارو فهمیدم و دارم انجام میدم

2731

😑😐چه طوری دیگه جذبش کنم اخلاقش یه جوریه از اینکه اولین مرخصي‌ پیش من باشه رفتت البته مادرشو خیلی دوس دارم نمی خوام ناراحت بشه 

منم گناه دارم خووو همش درسسسسس حتی یه مسافرتم نرفتیم که باز نمیشه ولی قدم که میتونستیم زیر بارون بزنیم ایییی کاش مجرد بودم 😭به عشق خودم می گشتم احححح

شاید هنوز به زندگی مشترک عادت نکردە ، مثل دوست باشین براش ، قدر خودتونو بدونید و تشنەی محبتش نباشین .... خودتونو دست نیافتنی کنید ⁦👌🏻⁩

طوری نشون بدین کە بدون اون هم میتونید خوشحال باشید ولی با اون بیشتر خوش میگذرە 😃

بعضی وقتا موضوعات جالبی رو باهاش درمیون بزارید

مثلا از تیم فوتبال مورد علاقش بگید ، کە فلان ساعت مسابقەست بیا باهم ببینیم ....

مراقب خودتو جوونیتم باش ⁦❤️⁩⁦❤️⁩

نداشتن تنها راه از دست ندادنه ...⁦☘️⁩
بهش بگو دوست داری در کنارش قدم بزنی زیر بارون.وبگو کسی نمی تونه جای اونو برات پر کنه

اوففف گفتم 😬😐ولی اون توجه نمی کنه یه این چیزا من خیلی خیلییی بارون دوس دارم دونفرییی با عشق دست تو دست هم آرامش 😐شانسسس ندارم که تو هیچ چیزی شانس نداشتم 

2740
جذبه 😂😭😭😭😭 اخلاقش بده توجهی نداره من چی دوس دارم

شاید فعلا ذهنش درگیره بهش زمان بدید

اقاهستم سایت مال بابات یا شوهرت انداخته پشت قباله ازدواجت که به من میگی خاله زنک!! ...................دِ آ خِ بِگو دِلِتو کی بُر زَد مَگِه اَز توُ نِمیپُرسَم دااااااااااد نَزن این رابِطَرو کارای تُ داد بِ باد نََ مَن آخَرَم دیدَم دَستاتوُن باهَمَن داد نَزَن ساکِت شوُ حَرفام بازَم  هَس
اوففف گفتم 😬😐ولی اون توجه نمی کنه یه این چیزا من خیلی خیلییی بارون دوس دارم دونفرییی با عشق دست تو ...

عزیزم شما چقد رمانتیکی معمولا شوهرا قدم زدن زیر بارون رو دوست ندارن😄

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
خوبه که همسرتو می بری هر چیزی که دوس تجربه کنه 😐

اره خوبه ولی منظورمو گرفتی چی گفتم. منظورم اینه اکثر مردها اهمیت این موضوع رو درک نمیکنن. من خودم خانمم چندین بار بهم میگفت ولی بازم دوروز اجرا. میکردم بعد یادم می‌رفت بعد از چند سال که نفرسومی بهم گفت و روشنم کرد که چقدر زن به این توجه و محبت نیاز داره خیلی بهتر شدم

شاید هنوز به زندگی مشترک عادت نکردە ، مثل دوست باشین براش ، قدر خودتونو بدونید و تشنەی محبتش نباشین ...

چه ایده باهالی من شورشوق دارم خیلییی که کارای هیجانی انجام بدم ولی ازش میترسم 

😐 درگیر

درگیره مالی بی پولی چیزی 

2706