2733
2734
عنوان

متاسفم که از دستت دادم.

347 بازدید | 15 پست

متاسفم که از دستت دادم.

با اینکه کنارمی ولی میدونیم که هیچی مثل قبلا نیست. دلم تا آخر دنیا برای هر نگاهت تنگ میشه

کاش هیچوقت سر راهت قرار نمیگرفتم

با خودم میگم من همیشه مقصر نبودم. واقعا نبودم. . ولی انقدر تا ته این سیاهی رفتم که هر دومونو غرق کردم.

ما کوچکترین شباهتی به هم نداشتیم اما میدونم با تمام وجودم سعی کردم تورو بپذیرم . پذیرفتم .

تو بهم نشون دادی دوست داشتن کسی چقدر میتونه عمیق و واقعی باشه. همه ی تصویر های خوب دنیارو با تو دیدم.

زمان بهم فهموند اونقدرا هم بی نقص نیستی.

تک تک حس هارو توی قلبم نگه میدارم و تورو به دست تقدیر میسپارم.

اون دختری که عاشق تو بود عاشقت میمونه . عاشق تصوری که از تو توی گذشتش داشت.

اردیبهشت 1403

چیشده

باید دِلِت دریا باشه ، تا خدا بهت کِشتی بده.!🌝🪴       سر سنگين باشى، پشت سرت حرف ميزنن شوخ طبع باشى، پشت سرت حرف ميزنن، ببين ! هرجورى كه باشی پشت سرت حرف ميزنن، از خدا بزرگتر داريم؟ اين روزها پشت سر خدا هم حرف ميزنن! ديدى كه دارن وجود خدا رو تكذيب ميكنن پس خودت باش🩵 بى ترس و واهمه از خود بودن، اين مردم، خالق خودشون رو هم زير سوال بردن چه برسه به من و تو، راحت باش🤍🍭🥂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
چند ماهی میشه جدا شدیم ولی با هم در ارتباطیم

میدونی این نصیحت نیست ی تجربه ی شاید هرچی ک فک میکمی

ببین اگ میتونی تموم تلاشتو بکن تا برگردونیش هرجوری ک میتونی ب قیمت خورد شدن غرورت هر چی اگ مطمعنی عاشقشی

من بعد اون نتونستم با کسی باشم

هنوزم عاشقشم هنوزم ....

ولش نکن تا ی عمر شرمنده دلت نشی ب هر قیمت

میدونی این نصیحت نیست ی تجربه ی شاید هرچی ک فک میکمی ببین اگ میتونی تموم تلاشتو بکن تا برگردونیش هر ...

نه نه ارزش نداره 

میفهممتون همین شرایطم داشتم و هنوزم دارم میگذرونم 

ولی نه ! 

نکنید

یه روز خوب میاد،ولی ما عادت کردیم به شب...
😭😭😭😭😭😭😭😭😭امید وارم قلبت آروم بشه آنقدر دوسش داشتی چرا جداشدنی 

قربونت برم عزیزم

چون احساسات خدشه دار میشن. فهمیدم اونقدرا هم این آدم به چیزی فکر میکردم نزدیک نیست ... ولی یه روزایی احساسات بینمون انقدر واقعی و ارزشمند بودن که دلتنگ اونام

2706