2737
2739
عنوان

به نظرتون چکار کنیم؟

166 بازدید | 18 پست

۱۶ روز پدرمو از دست دادم ...فقط یه خواهر دارم یه روز منوشوهرم پیش مادرمیم یه روز خواهرم وشوهرش...مامانم به هر کی میرسه میگه بچه هام آواره شدن..هی میگم این حرفا نزن ☹چه فرقی داره خونه ی ما وشما...حالا من خیلی تو فکرم که اون این فکرا نکنه...بنظرتون طبقه بالای خونشون رو بسازیم من یا خواهرم بیایم اونجا زندگی کنیم فکر خوبیه؟

خداجونم دوقلوهام صحیح وسالم دنیا بیان😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بنظرم خیلی زوده واسه تصمیم گیری.. یکم بگذره عادت کنین و ببینین واقعا مادرتون چی نیاز داره

چون میبینم مادرخودش اذیت میشه میگم اینکار رو بکنیم...ما اگه هرشبم باشیم راحتیم اونجا...یخورده فکرم درگیره که هم تنها نباشه هم راحت باشه

خداجونم دوقلوهام صحیح وسالم دنیا بیان😍

پدر همسر من ۳سال پیش فوت کردن.ومادرشون الان تنها زندگی می کنند.برای اینکه خیلی اخساس تنهایی نکنند.برادر شوهرم خونشو فروخت ورفت دیوار به دیوار مادرشون خونه خرید .در حالیکه می تونست طبقه بالای خونه مامانش بشینه.چون بعدها ممکن دچار مشکل بشن همسرشون با مادرشون در یک ساختمون نرفتن.پیشنهاد می کنم اگر براتون امکان داره نزدیکشون خونه بخرید یا اجاره کنید.ولی فکر نمی کنم کار عاقلانه ای باشه که طبقه بالای خونه مامانتون بسازید.ادم از اینده خبر نداره.چون ممکن با خواهرتون یا همسرتون دچار مشکل بشید سر این موضوع

فعلا که داغدارین بذار چند ماه بگذره بعد تصمیم بگیرین! روح پدرتون شاد باشه عزیزم! نمیشه که تا آخر عمر نگران مامانتون باشین اونم حس سربار بودن بکنه! 

ناراحت نشی رک میگم ولی بعد سال پدرتون مورد مناسب پیش اومد کمکش کنین ازدواج کنه از تنهایی دربیاد!

شغلم اسم کاربریم نیست🥴🙃❤️
کلا باید یه فکری برداریم که هم تنها نباشه هم راحت باشه معذب نباشه

خدا پدرتو بیامرزه گلم ببخش گلم این حرفو میزنم ولی خیلی جوونه در آینده ای نزدیک مطمئنن فرصت های ازدواجی خوبی براش پیش میاد بزارین خودش تصمیم بگیره

آدمڪ آخـر دنـیـاسـت بِـخَـنـد...