2733
2734
پسر منکه خیلی پی پی می‌کنه عینع اسهالع

ممنون جواب دادی آخه دارم پوشک میخرم میخام بدونم درماه چن بسته استفاده میشه 

عید دنیادمیاد

ازسایز ۱تا۴ هرکدوم ۴تاخریدم کافیه یاکم میادصفرهم ۱ کوچیک 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه یه جوری همه میگن نمییییییییییشششششششششوری انگار چی‌شده مثلا🙄 حالا بعضیا خودشونم نمیشورن اونوقت ...

من کلا بچم ب دنیا اومد مامانم ی پارچه بزرگ درست کرد چون نوزاد بود سرد بود ی قابلمه اب با میاورد میشست 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
ممنون جواب دادی آخه دارم پوشک میخرم میخام بدونم درماه چن بسته استفاده میشه  عید دنیادمیاد ازس ...

بنظرم همون صفرو یک کافی بود تا متوجه بشی که به پای بچت سازگار هست یا نه 

2731
نه مای بی بی صفر 

عزیزم بعدی رو یه مارک دیگه بگیر

بعدم هر روغنی بمالی مانع این میشه پی پی رو پوستش بمونه،

یا جیشش بخوره به زخمش...

کالاندولا هم یه مارک معروفه همه هم استفاده کردن قیمتی هم نداره اونو تهیه کن بزن...

میگی نمیتونی کامل بازش بزاری

هروقت میخوای عوضش کنی چند دقیقه بیشتر بازش بزار یه هوایی بخوره...

و اینکه اسانس دستمال مرطوب شاید بسوزونه زخمشو...محض احتیاط یه کاسه اب گرم بزار کنار دستت با پنبه تمیزش کن‌این‌شستشو هم میشه که چیزی رو پوستش نمونه

حموم که مامانم از روز اول میبره. اخه حموم هفته ای ۲ باره ولی شستن پاهاش و باسنش روزی چند باره

آها خب پس بسشه منم میترسم 

استارتر گل سرشور اصل رو پودربکن بزن خیلی خوبه من خاهرکوچیکام دوتای آخری یادمه سفید و تپل بودن قرمز میشدن مامان گل سرشور میزد عالی بود 

همه کلماتت برعکسه نفهمیدم چی گفتی

😐😐😐😐😐😐

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2738
آخه یه جوری همه میگن نمییییییییییشششششششششوری انگار چی‌شده مثلا🙄 حالا بعضیا خودشونم نمیشورن اونوقت ...

عزیزم بچتو بشور اینجوری خوب نیست بچه بو بد میگیره آخه چرا ناراحت میشی ،منم یکی ازاونایی بودم که تعجب کردم که چرا نمیشوری چون خودم واقعا باهر بار پی پی کردن بچه رو میشستم ومدام حموم میبردم البته بچه های من الان دیگه خداروشکر بزرگن

اینو میگم چون زن پسر داییم دیر به دیر بچه رو حموم میده وشاید دیر به دیر هم بشوره تو یه مراسم دخترشو داد دستم وای بچه چنان بوی بدی میداد که دوست داشتم بذارمش زمین دستم بهش نزنم شاید اون به بوی بچش عادت کرده باشه و مهم نباشه ولی من واقعا تواون لحظه مُردم  از بوی بد

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
بنظرم همون صفرو یک کافی بود تا متوجه بشی که به پای بچت سازگار هست یا نه 

هاوالا راست میگی اون موقع درنظرنگرفتم بلدنبودم الان اینجا فهمیدم‌ اما اگه دیدم نساخت میبرم فروشگاه عوض میکنم‌ هرجادیدم ازشون داره

من کلا بچم ب دنیا اومد مامانم ی پارچه بزرگ درست کرد چون نوزاد بود سرد بود ی قابلمه اب با میاورد میشس ...

دیگه من اینجوری نکردم. من اگه نشستم فقط از ترسم بود که سرما نخوره وگرنه همه از تمیزی بچه هام میگن

تنبل نرو به سایه ، سایه خودش میایه  
ینی بچه پی پی میکنه نمیشوری من همش میشستم بچه داغون میشه بدنش با دستمال مرطوب پاک کنی ک 

منم با دستمال مرطوب ‌ کلا سه چهار بارشستمش ب عیر حمام . روشویی و حمام تو خونه ندارم بیرونم سرده . بردمش مریض شد . تو لگن دوسه بال دخترم اب ریخت شستم ‌ولی خسته میشه دیگه نمیریزهر. خودمم دستم گرفتگی داره نمیتونم با ی دست بچه بگیریم ی دست اب بریزم .مجبورم با دستمال مرطوب پاکش کنم .البته مارک خوب میگیرم عالیه

ب نظرتون چی بنویسم توی امضام؟🤔
عزیزم بچتو بشور اینجوری خوب نیست بچه بو بد میگیره آخه چرا ناراحت میشی ،منم یکی ازاونایی بودم که تعجب ...

عزیز داره میگه میترسه من خاهربزرگم دخترشو باهرپی پی وجیش میشست فک کن روزی چن بار این جیش میکرد اون میشست ۱۹ سالش بود دست تنها اما من الان ۳۴ سالمه ازالان میزنم توسرم‌ ک چطوری بشورم بلد نیستم کلن ازنوزاد میترسم اما یکم جون بگیره ۳ ۴ ماهه دیگه نمیترسم 

عزیزم بچتو بشور اینجوری خوب نیست بچه بو بد میگیره آخه چرا ناراحت میشی ،منم یکی ازاونایی بودم که تعجب ...

بخدا بچه هام انقد تمیزن که حد نداره تازه بهضیا فکر میکنن بهشون عطر زدم. الان که پسرم ۶ ماهشه . تو ماه ۳ که رفت شستمش. اخه بعضیا نمیشورن و با دستمال مرطوب هم پاک‌نمیکنن. ولی من کااااااامل تمیز میکنم که اثری نمونه

تنبل نرو به سایه ، سایه خودش میایه  
2706