2737
2739

خدا انشاالله شفاشون بده 

ایت الکرسی و صلوات میفرستم بحق این روز جمعه حالشون خوبِ خوب بشه

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودتون ۷۰ حمد شفا بخونین

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2731
براشون حمد میخونم. مشکلشون چیه عزیزم؟

کم خونی داره. دوشب میش بردیم دوواحد خون وصل کردیم بهش .امروز میبینم دوباره رنگش مثل گچ سفیده. سرگیجه داره😔😭 یکشنبه بیمارستان میلاد نوبت داره

کم خونی داره. دوشب میش بردیم دوواحد خون وصل کردیم بهش .امروز میبینم دوباره رنگش مثل گچ سفیده. سرگیجه ...

آهاااا

فکر کردم خدای نکرده کروناست!

ببین عزیزم فقط حمد بخون اونم خیلی زیاد برا شفای مریض معجزه میکنه

2740
گریه ام گرفته . اعصابم خورده😭😭😭

خدا انشاالله دلتو آروم کنه گلم🌹

دردو بلای مادرت بیاد برای مادر من 

هر چی مریضی و گرفتاریه برای ادمای خوبه

بدجنسا عین سنگ میمونه جونشون

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان
بچه ها ازهمتون ممنونم. 😭😔😔🌹🌹🌹🙏🙏

حمد بخون فوت کن توصورتش

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲