2737
2734
عنوان

نظرتون راجب ترنس ها

330 بازدید | 22 پست

دوستان من بعد از مراجعه به دکتر و یه سری علائمی که داشتم و یه سری تست ها فهمیدم که ترنسم و خب دوسال طول میکشه تا عمل کنم و بتونم یه جسم دیگه ای داشته باشم میخوام نظرتون رو بدونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من نمیدونم

چرا کار سخت رو در پیش میگیرن

خب بجای اون همه عمل های سنگین و تزریق اینهمه هورمون

خب همون ادامه هورمون زنانشون رو اگه زن هستن

و اگه مردن ادامه هورمون مردانشون رو ترزیق کنن که جسم خودشون کامل بشه

و روان درمانی کنن

ورا همیشه کار سخته

2738

خواستم فقط بگم راجب عمل بیشتر فکر کن

الان توی کشورهای سطح اول عمل توصیه نمیشه

چون هنوز علم به جایی نرسیده که بدون ایجاد مشکلات بیشتر بشه ختم به خیر کرد

من شخصا نظر خاصی ندارم، اون ها هم عین بقیه ادم هان برام

من فکر. میکنم به جای عمل بهتره روان درمانی بشن البته نظر شخصی منه و تاثیری در زندگی بقیه نداره &nb ...

دقیقن اخه خدا وقتی یه جنس دیگه افریده چرا بخواهی توکار خدا دخالت کنی به نظر من گناهه بجز این که دوجنسه باشی

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏

بهترین کار اینه که از اینجا بری خارج از کشور اینجا هیچکس اون طور که باید درکت نمیکنن اما اونجا این موضوع رو بیشتر وبهتر پذیرفتن حتی امکانات ( از هرچیزی که فکرشو بکنی) مخصوص ترنسها دارن 

غرور من امپراتوری کبیر است که برای هیچکس سقوط نخواهد کرد
من فکر. میکنم به جای عمل بهتره روان درمانی بشن البته نظر شخصی منه و تاثیری در زندگی بقیه نداره &nb ...

نه  نگاه کن

اینجوری نیست که بگی مثلا علایق جنسی شون یا یه ویژگیشون تفاوت داشته باشه

مثلا ترنسی که در واقع زنه اون علاقه به آشپزی و رقص و تکیه گاه داشتن و خیلی خیلی ویژگی ها و روحیه های زنونه داره و با روان درمانی نمیشه حلش کرد

مثلا تو اروپا زنی بود که عمل نکرده بود و با یه زن دیگه ازدواج کرده بود و بچه هم چند تا داشتن اما تو سن حدود ۵۰ سالگی طاقتش تموم شده بود و رفت عمل کرد و جسمش رو زن کرد

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
نه  نگاه کن اینجوری نیست که بگی مثلا علایق جنسی شون یا یه ویژگیشون تابوت داشته باشه مثلا ترنس ...

عزیزم همه این ها ریشه در کودکی و کمبود بعضی هورمون هاشون داره و روان درمانی اگه واسه این چیزا اثر نداشته باشه پس به چه دردی میخوره

2706