2733
2739

تو همه چی داداشم باید اول باشه فرقی نداره چیه خودش میگه نه ولی رفتارش چیز دیگه میگه از بچگی هم بیشتر طرف داداشم بود امشبم سر یه مسئله کوچیک تو خونه دعوا شد من دعوا راه انداختم ولی مقصر مامانمه ک بین بچه هاش فرق میذاره داداشم با مامانم بد حرف زد دلم خنک شد چون همش داشت طرفداری اونو میکرد از صبح بقران حرف اولو داره داداشم میزنه تازه من بزرگترم 

فرق گذاشتن واقعا بده ادمو عقده ای میکنه همیشه از بچگی متوجه میشدم مامانم داداشمو بیشتر دوست داره امشبم داداشم مقصر بود ولی دوتاشون با من دعوا کردن ب من بی محلی کردن مامانم پشت داداشم بود اخرم داداشم با مامانم بد حرف زد 

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
منم مامان بابام آبجیپو بیشتر از من دوست دارن.دختره کوچیکه خانوادم ولی فقط میخوام از این خونه برم

اره دقیقا اینا هم همینو میخوان البته خودمم همینو میخوام مامانم اصلا پشتم نیست

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸
مامان من جوری بین بچه هاش فرق میذاره که عرش خدا به لرزه درمیاد.حق مادری خودشو نابود کرد.حیف کلمه ماد ...

اخه یعنی چی خب نمیخواست چرا اورد منو والا انگار بازور اومدم

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸
هوفف،همینه که میگن بعضی آدما تا اگاهی بچه دار شدن رو به طور کامللل پیدانکردن اقدام نکنن

خدا منو مرگ بده هر وقت شوهر کردم یک روزی با بچه هام اینجوری کنم 

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸
بعدا پشیمون میشه برای یه مادر دختر کسیه که تو پیری کمک دستشه و نزدیکتره بهش

بخدا خستم کردن دوتاشون دوست دارم از اینجا برم اگه میتونستم میرفتم 

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸
2706