2733
2739
عنوان

کی گفته مردها قوی‌ان؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 38 پست
😔😘درس میشه

امیدوارم

الان فقط دارم فک میکنم اون خانمایی که چنتا بچه میارن چه دلی دارن بخدا!

این همه سختی واقعا عذابه

تازه من یعنی بارداریم راحت بود

که البته کرونا هم گرفتم😧

بخند، همین  

اینو راجعبه مردای قدیم میگفتن که همه جوره خونواده براشون الویت بود تکیه گاه بودن نه مردای الان

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ممکنه مردها از لحاظ زور بازو قویتر باشن

ولی باز هم زنها بدنشون از مردها قوی تره زایمان طبیعی به اندازه ۱۰۰۰ تا زور بازوی اونها به زنها فشار میاره 

والا من با هر درد عادت ماهیانم حس میکنم دارم میمیرم از بس درد دارم 

اونوقت به مردها دست بزنی انقد لوسن سریع میگن درد گرف😐

فقط میتونم یه چیزی بگم

دوستانم ما با حرف هامون دنیا و فرهنگمون رو میسازیم ای آقایی که میگی زن ضعیفست بنظرت چرا بهشت زیرپاشه چون صدبرابر تو قویه 

فقط این فرهنگ غلط رو از قبل جا گذاشتن و توی فرهنگ کشورمون مونده

ما خودمون باید این دنیا رو از چرندیات و حرف های اضافه پاک کنیم 

یک زن نه تنها ضعیف نیست بلکه عقلش هم از یک مرد چندین برابر بیشتره

فقط خانم ها و خواهرای گلم خودتون رو دست کم نگیرید 

دوستون دارم و لزتون خواهش میکنم حداقل خودتون حتی به زرون هم نیارید که زن ضعیفست چون نیست و یک دروغه 

منم از پریودی متنفرم همیشه دردناک و شدید بوده برام میگفتن ازدواج کنی خوب میشی ولی فرقی نکردم

منم تاپیک ابروی خودمو بردم رو بخون  تاپبک خودمه😰

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        
2738
اینو راجعبه مردای قدیم میگفتن که همه جوره خونواده براشون الویت بود تکیه گاه بودن نه مردای الان

همون موقع هم عزیزم زن به اندازه مرد تلاش میکرد ولی اسمش ضعیفه بود

من مثال مادربزرگ خودم رو میزنم نه تا بچه بزرگ کرده دست تنها چون پدربزرگم یا سرکار بوده یا خونه استراحت میکرده 

باید غذا مناسب میل پدربزگم درست میکرده

باید سر زمین کشاورزی کمک میکرده 

باید اون بچه ها که فاصله سنی خیلی کمی داشتن رو مواظب میبوده و حمام میبرده و غذا میداده و هزار هزار چیز دیگه یا بچه کوچیکش رو روی کمرش میبستع و سر زمین کشاوزری برای کمک میرفته تهشم هیچچ تشکری نبوده 

همون موقع هم عزیزم زن به اندازه مرد تلاش میکرد ولی اسمش ضعیفه بود من مثال مادربزرگ خودم رو میزنم نه ...

اینا خستگی جسم بوده عزیزم الان ۹۰درصد ما خانما روحمون نابوده 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2706