2737
2734
عنوان

کی گفته مردها قوی‌ان؟؟؟

322 بازدید | 38 پست

بخدا که هیچ مردی نمیتونه دردهای یک زن رو بفهمه

پریود شدن

حاملگی

درد زایمان

و....

من تو هشت ماهم

نمیتونم راحت بخوابم

هی از این پهلو به اون پهلو میشم، چند بار پاشدم رفتم دسشویی

گرمم میشه، گر میگیرم، گشنم میشه، بچه لگد میزنه به شکمم، لگن و کمرم درد میگیره

تو این مدت شوهرمم خوابیده

دارم فک میکنم بعد از بارداری

درد زایمان

دوباره دردهای پریودیم شروع میشه!!!

چرا زن‌ها باید انقد عذاب بکشن؟؟؟

از اونطرف میگن مردها قوی‌ان!!!!

بخند، همین  

ی سرکار میرن فک میکنن کوه میکنن

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ی سرکار میرن فک میکنن کوه میکنن

والا من با این شرایطمم سرکار میرم

همکاریم با شوهرم

تازه وقتی میایم خونه اون میگه خسته‌ام و فلان و بهمان

من باید برم تو آشپزخونه و کارای خونه!!!

بخند، همین  
2738
والا من با این شرایطمم سرکار میرم همکاریم با شوهرم تازه وقتی میایم خونه اون میگه خسته‌ام و فلان و ...

ار واقعا زنا واقعا لایق پرستیدنن

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

شوخی میکنن و گرنه با  یه سرماخوردگی هزار جور قر و ادا در میارن .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2706