2737
2739
عنوان

شوهر قلیونی

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 74 پست
خب عزیزم از اول بهت گفته و شما هم قبول کردی .پس با دعوا جر بحث درست نمیشه .مگه با محبت و خوبی رامش ک ...

دعوا اصلا نکردم

خاستگاری هم گفتش کم کم کمش میکنم

الان نمیدونم چیکار کنم...اصلا نمیدونم برام مهم باشه یا ن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از قلیون متنفرررررررررم  مخصوصا یعده لم میدن یوری لوله به دست وای بقدرررررری چندشم میشه که می ...

بیامنوبکش عزیزم😂😂

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2731
نمیدونم اخه چجوری اینو بهش بگم از طرفی ام میترسم مجبورش کنم و بره بیرون بکشه

شوهر خواهرم هر روز میکشید قلئون. همون اول هم به خواهرم گفته بود که قلیون میکشه ولی خواهرم با سسیاست نه دعوا هر روز رو کرده فقط شب جمعه میکشن اونم برای اینکه نره پیش دوستاش قلیونوبکشه خودش هم در حدکم باهاش میکشه

من بابام سیگاری بوده الان بوی سیگار میاد سردرد میگیرم بوی قلیونو دوس دارم خودمم گاااااهی میکشم ولی ...

چرا خیلی زیاد 

ولی هرچیزی عادی میشه 

چند وقت یه بار میاد رو اعصابم

بیشتر فکر خراب شدن ریه و ترس کرونا و اینا داغونم میکنه

نمیدونم چقد درسته؟

ولی خوبیش اینه میدونه سیگار کشیدنشو ببینم پقی زدم زیر گریه

همیشه در خفاست

تاریخ عضویتم😅😅
2740
میتونم بپرسم چرا ؟پدربزرگ مادربزرگ من نصف ریه رفت از قلیون با تنفس کم از دنیا رفتن ...الودگی تهران ب ...

البته من چندوقت یکبارمیکشم طعمش رودوس دارم حرفاتون درسته عزیزم

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
ببین عزیزم اگه مشگلی مریضی داره نباید بکشه چون رو اسپرم تأثیر میزاره اما نه زیاد. اما اگه واسه سلامت ...

ازمایش نداده ببینیم مشکلی داره یا ن

جدی برا بچه تاثیری نداره؟

برا خودش چی؟

اخه میگن طول عمرو کم میکنه...نمیخام بخاطر این زود از دستش بدم😢

میتونم بپرسم چرا ؟پدربزرگ مادربزرگ من نصف ریه رفت از قلیون با تنفس کم از دنیا رفتن ...الودگی تهران ب ...

البته الودگی کل ایران و این همه استرس و ...مخصوصاکروناهم که ریه رو درگیرمیکنه و اصلا نمیرم سراغ پیری زودرس و زردی دندان و چیپ بودن گرفتن توی دست 

از همون اول باید فکر اینجاشو میکردین،ترک اعتیاد سخته،همسرتون هم که بهتون گفت میخواد ترک کنه ولی بازم ...

تاالانم برام مهم نبوده

اما رو بچه تاثیر نمیزاره؟

یا طول عمر خودش؟

اینا برام مسئله شده

والا من خودم هر شب میکشم

از ماه دیگم میخوام اقدام کنم

خیلی ناراحتم واقعا اصلا نمیتونم بزارم کنار

ولی هم خودم هم شوهرم قرصای تقویتی میخورین

حالا میخوام جدی جدی از شنبه بزارم کنار

به خدا شده سرگرمیمون

کاش میشد یه چیز سالم جایگزینش کرد

لعنت به کرونا