2737
2734
عنوان

شوهر قلیونی

667 بازدید | 74 پست

۴ساله ازدواج کردیم.

راستش موقع خاستگاری هم گفت قلیونیه ولی کفت کم کم ترکش میکنم اما نکرد. الان هرشب یه بار قلیون میکشه

تاامروز زیاد برام مهم نبود چون هی میگفت ضرراش ک میگن الکیه و اینا...پس چرا فلانی عمرش فلانه و هیچ مریضی‌ام نداره..

اما حالا ک میخایم اقدام کنیم برا بچه میترسم قبول نکنه ک باید کنار بزاره

نمیدونم چطوری بهش بگم...چون هربار ک خاستم بگم گفته راجع ب این مورد صحبت نکن

یهو امشب بد جوری بهم ریختم و نمیدونم ک واقعا چقدر مهمه

بگو حتما كنار بذاره!

سيگار و دود و اينا تأثير به سزايي در سلامت عقل بچه داره.

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو ک خوبه 

من شوهرم هر روز شاید ۵ یا ۶ تا بکشه

اگر میدانستم این آخرین دقایقی است که تورا میبینم به تو میگفتم “دوستت دارم “ و نمیپدانشتم که تو خود این را میدانی همیشه فردایی نیست تا زندگی فرصت دیگری برای جبران این غفلت ها به ما بدهد کسانی را که دوست داری کنار خودت داشته باش و به آنها بگو که چقدر دوستشان داری بگو که چقدر برایت مهم هستند بگو که وجودشان برایت نیاز است مراقبشان باش چون شاید فردایی نباشد برای جبران گفته هایی که یک روز از گفتنشان گذشتی ! 

منم همین مشکل رو دارم 

مقطعیه یا سیگار یا قلیون

سیگار بیرون تو تراس اینا که نبینم

از دیدنش حالم بد میشه

ولی قلیون تو خونه

۵ ساله هنوز ترک نکرده

هیچوقتم روی خوش نشون نمیده به مخالفتام😅

منم میگم سیگار بهتره حوصله کثیف کاری قلیون ندارم

تاریخ عضویتم😅😅
بگو حتما كنار بذاره! سيگار و دود و اينا تأثير به سزايي در سلامت عقل بچه داره.

خب اخه قبول نمیکنه

چون تاالان هرچقدرم منطقی گفتم تهش گفته لطفا دیگه راجب این موضوع هیچی نگو...یا نمیخام چیزی بشنوم

2738
تو ک خوبه  من شوهرم هر روز شاید ۵ یا ۶ تا بکشه

چقدرزیاددندوناش خراب نشدن؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

ببین عزیزم اگه مشگلی مریضی داره نباید بکشه چون رو اسپرم تأثیر میزاره اما نه زیاد. اما اگه واسه سلامت نوزاد میگی اصلأ نکران نباش تاثیر نمیزاره روی بچه دیدم که میگم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

دوروبریای من همه قلیونین راحت بچه دار شدن ینی بخاطر دودقلیون نازا نشدن

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

از همون اول باید فکر اینجاشو میکردین،ترک اعتیاد سخته،همسرتون هم که بهتون گفت میخواد ترک کنه ولی بازم شما باید یک درصد به این فکر میکردین که ممکنه نتونه پای حرفش وایسه،حالام چیزی مهمی نیست،کاریش نمیشه کرد پس الکی ارامشتون رو خراب نکنین

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

دوروبریای من همه قلیونین راحت بچه دار شدن ینی بخاطر دودقلیون نابارور نشدن

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2706