2737
2734
عنوان

شوهر قلیونی

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 74 پست
من انقدر قلیونی دیدم بچه دار شدن ولی موقع بارداری ولی بدنیا اومدن بچه به هیچ عنوان تو خونه نباید بکش ...

نمیدونم اخه چجوری اینو بهش بگم

از طرفی ام میترسم مجبورش کنم و بره بیرون بکشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدرزیاددندوناش خراب نشدن؟

ن عزیزم فکر کنم بیشترم میکشه 😔

اگر میدانستم این آخرین دقایقی است که تورا میبینم به تو میگفتم “دوستت دارم “ و نمیپدانشتم که تو خود این را میدانی همیشه فردایی نیست تا زندگی فرصت دیگری برای جبران این غفلت ها به ما بدهد کسانی را که دوست داری کنار خودت داشته باش و به آنها بگو که چقدر دوستشان داری بگو که چقدر برایت مهم هستند بگو که وجودشان برایت نیاز است مراقبشان باش چون شاید فردایی نباشد برای جبران گفته هایی که یک روز از گفتنشان گذشتی ! 

به نظرم حالا حتما قطع نکردم زیاد مهم نیست.. بگو نزدیک اقدامت یه خورده کم کنه.. بعد تو خونه نکشه تو حاملگیت.. 

اون بنده خدام دست خودش نیست یه نو اعتیاده سخته بزاره کنار یه دفعه ای

زن ، زندگی ، آزادی مرد ، میهن ، آبادی 💙                                            
2728

ای کاش هبچ وقت چیزی به اسم قلیون نبود با این رویه تا بیست سال اینده کل جوانها براثر مشکلات ریوی عمرکمی دارن چون به شدت زیاد شده مخصوصا دخترای هفده هجده سال ؟واقعا لذتش چیه ؟!!

خب اخه قبول نمیکنه چون تاالان هرچقدرم منطقی گفتم تهش گفته لطفا دیگه راجب این موضوع هیچی نگو...یا نم ...

میگم اگه م. ن ی همسرت شیری رنک و چسبناک و زیاد باشه مشکلی نیست قویه خیلی گیر نده بهش ولی اگه اینطور نیست یا دلت میخواد بزار کنار همون ببرش تو مطب دکتر خودش بهش میگه

2740
ن عزیزم فکر کنم بیشترم میکشه 😔

من خودمم میکشم ولی بخوام ترک میکنم

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
منم همین مشکل رو دارم  مقطعیه یا سیگار یا قلیون سیگار بیرون تو تراس اینا که نبینم از دیدنش ح ...

من بابام سیگاری بوده الان بوی سیگار میاد سردرد میگیرم

بوی قلیونو دوس دارم خودمم گاااااهی میکشم ولی قبول نمیکنه بزاره کنار

شما ناراحت نیسی؟

ای کاش هبچ وقت چیزی به اسم قلیون نبود با این رویه تا بیست سال اینده کل جوانها براثر مشکلات ریوی عمرک ...

منم دوسش دارم🙊🙊

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2706