2737
2739
عنوان

دخترم فوت کرد.....

| مشاهده متن کامل بحث + 6249 بازدید | 89 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

امسال دوسال میشه که برادر زاده منم فوت کرده اون یکسال و شش ماهش بود خیایم ناز و خوشگل بود وقتی رفت جان ماروهم باخودش برد ولی خدا جای حق نشسته دو ماه بعد از فوتش زن داداشم حامله شد و الان بچش یکسال و سه ماهشه عین داداششه مو نمیزنه خدا جاشو میده نگران نباش سخته خیای ولی ممکن بوده مشکلات بدتری برات پیش بیاد که طاقتشو نداشته باشی الان ازت گرفتتش صبر کن 

قهرمان زندگی خودت باش
2740

الهی 

حدا صبر بده بهت عزیزم ☹☹☹💔💞💞💞

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒
الهی بمیرم یاددختر عمم افتادم بچش ۵ماهش بود فوت کرد ۶ماه بعدم خودش فوت کرد😔😔😔😔😔

🥺🥺🥺😔😔😔😔

خیلی دلم گرفت..برادرزادم ۸.۸.۸۸ یعنی ۱۰ سال پیش به دنیا اومد  بعد ۴۰ روز بیچاره فوت شد تو مغزش اب اورده بود 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2706