2733
2739
عنوان

خواهرم میگه بی عرضگی از خودته

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 58 پست
یعتی اهمیت نداره ب نظر شما؟خانواده شوهرت کوچک ترین ارزشی برات قائل نباشن؟بخدا کل فامیلشون انقد دوسم ...

ن عزیزم از زندگیم لذت میبرم اونا چه توجه کنن بهت یا ن هیچ فرقی نداره

شوهرت هم به نظر میاد طرف شماست، چون میگی دو سال با خانوادش قهر بودین. پس یعنی بدیهای اونارو قبول دار ...

دقیقا خانوادش از این سوختن ک دیدن شوهرم طرف منه .اره واقعا میدونه و قبول داره اونا مقصره ولی میگه مادرمه چکار میتونم بکنم.تنها کاری ک ازم برمیاد اینکه نزارم دخالت کنن.خدایی همه تلاششم میکنه ک چیزی کم نداشته باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید ولی دیوانه ای ؟ خودت داری میگی اونا دارن کیف میکنن بعد تو به خاطر یه موضوع بی اهمیت و بی ارز ...

وقتی میبینم ب اون دو تا جاریم چجور احترام میزاره ناراحت میشم

2731
پاش ک بیفته اونارو ترجیح میده اگه هم بگم زنگ نزدن خب هم ناراحت میشه ی حورایی هم شاید عصبانی بشه از ی ...

وای مگه احترام خواستنیه ؟؟؟!!!! اون احترام که همسرت بخواد مفت نمیارزه کمی (لوس) نباشیم 

دقیقا خانوادش از این سوختن ک دیدن شوهرم طرف منه .اره واقعا میدونه و قبول داره اونا مقصره ولی میگه ما ...

پس بیخیال اونا باش. مهم شوهرته. اونو برای خودت نگه دار. به جاریهاتم پیش تو خیلی محبت میکنن و احترام میذارن تا تو رو بچزونن. 

ولی تو نذار به هدفشون برسن، چون بدتر میکنن باهات. پس بی تفاوت باش نسبت بهشون

به نظرم بشینین باهم تو و شوهرت حرف بزنید یه سری قوانین بذارید یه سری چارچوب قرار بدید نسبت به اخلاق ...

من ب شوهرم میگم مثلا تو باید بهشون بگی احترام منو بخوای ازشون میگه احترامی ک من بگم ب چ درد میخوره خودشون باید بزارن.شوهرمنم خیلی عوض شده دقیقا حرفایی ک بهش میزنم رو جلو خانوادش از زبون من میگه ولی مادزش از اون افریطه هاس چون ک پدر نداشتن شوهرم زیادی بهشون رو داده هر کاری دارن براشون انجام میده میترسه انگار ازشون و نمیخواد ناراحتشون کنه ولی گفتم ب سوهرم بگم ک باید از خانوادت ناراحت میشدی .من شهرستانم ولی شوهرم خیلی راحا ب خانوادش سرمیزنه حتی گفتم پس سراغ منو ازت نگرفتن گفتم چرا 

به نظرم بشینین باهم تو و شوهرت حرف بزنید یه سری قوانین بذارید یه سری چارچوب قرار بدید نسبت به اخلاق ...

بعدم میدونی عزیزم شوهرم ناراحت میشه ک بهش بگم مثلا لوسشون نکن یا انقد در خدمتشون نباش

2740
شوهرمم همینو میگه  میگه خودشون باید بدونن

اره بابا خیلی حرکت زشتیه بنده خدا بگه باید به زن من احترام بزارید 

شوهر خواهر من چند بار خواهر منو فرستاد به مامان و بابام و من این حرف و زد از همون موقع ازش متنفر شدیم  ......... و قطع رابطه کردیم باهاش

پس بیخیال اونا باش. مهم شوهرته. اونو برای خودت نگه دار. به جاریهاتم پیش تو خیلی محبت میکنن و احترام ...

مامانمم میگه مهم شوهرته ک هواتو داره.یعنی دقیقا وقتی خونشون میریم شوهرم انقد هوامو داره ک منفجر میشن یعنی خودش میدونه ک اونا مقصرن .واقعا هم دیگه حوصله ناراحتی ندارم دلم میخواد بچه دار بشم ب زندگی خودن فک کنم.جاری هامم ی مشت ادم حسودن چون من جهارم بیشتر از اونا بود کلا از هر لحاظی ازشون سربودم چشم دیدن منو ندارن خودشون همیشه میگن تو خیلی جهیزیه داشتی تو باسلیقه ای.

اره بابا خیلی حرکت زشتیه بنده خدا بگه باید به زن من احترام بزارید  شوهر خواهر من چند بار خواهر ...

دقیقا هدفشون اینه زندگی ما خراب بشه.مادرشوهرم دوسال پیش اومد خونمون با من و شوهرم ی بحثی راه انداخت کلی حرف زد حتی طلایی ک اوردنو اومد پس گرفت منتظر بود من از پسرش جدا بشم منم نشستم سرزندگیم همون موقع با بیکاری شوهرم ساختم حتی ب خانوادم نگفتم ک شوهرم بیکاره و اومد طلارو پس گرفت .از همیت سوخت مادرشوهرم حالام واقعا دلم نمیخواد زندگیم خراب بشه. ولی خواهرم میگه باید ب روی شوهرت و خانوادش بیاری

دقیقا هدفشون اینه زندگی ما خراب بشه.مادرشوهرم دوسال پیش اومد خونمون با من و شوهرم ی بحثی راه انداخت ...

به نظرم با خواهرت قطع رابطه کنی هم خودت راحت میشی هم شوهرت بنده خداخوهرات خیلی دنبال حاشیه هست

به نظرم با خواهرت قطع رابطه کنی هم خودت راحت میشی هم شوهرت بنده خداخوهرات خیلی دنبال حاشیه هست

خواهرم ۲۰سالشه کوچیکتر از خودمه .این مدلی نیست کلا ک خو حاشیه  باشه ولی خب میگه چ ادماییی هستن اینا