2726
عنوان

خواهرم میگه بی عرضگی از خودته

597 بازدید | 58 پست

بچه ها تو پست قبلیم گزاشتم چشمامو لیزیک کردم اومدم شهرستان حتی مادر شوهرم ی زنگ نزد خواهرم میگه بی عرضگی از خودته خسته شدم از بس فکرم درکیر بیشعوری اینا شد

نزنه حوصله وادی از هیشکی انتظار نداشته باش که ارامشت بهم نخوره 

شانس چیست؟شانس همان کار مثبتی هست، که تو در طبیعت انجام دادی و طبیعت به تو، یک کار خوب یا یک انرژی ‌مثبت بدهکار است و باید به تو، یک سود بدهد یا یک انرژی مثبت برساند.چند راه بازگشت انرژی:از نظر سنتی:تو نیکی میکن و در دجله انداز،که ایزد در بیابانت دهد بازاز نظر قرآن:هر کس ذره‌ای بدی و خوبی کند به او باز می‌گردداز نظر بودا:قانون 'کارما' یعنی هر چیزی کار ماست و به ما بر می‌گردد.از نظر متافیزیک:انرژی در طبیعت از بین نمیرود. وقتی انرژی‌ای رها میکنی حالتش عوض میشود و بر می‌گردد..                                                      جهان به اعتبار خنده تو زیباست بهشت من همین دقیقه ها همین جاست😊                            خدایا شکرت  خدایا شکرت خدایا شکرت                                 ❤💙💚💛🧡💜💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
توقع تو از دیگران کم کن

اخه یعنی در این حد دیگه.من ک ب اونا احترام میزارم چطور پسرشو واسه کاراش میخواد از این ناراحتم ک شوهرم حتی ب روشون نمیاره.شما بودین ب شوهرتون چی میگفتین؟

هیچوقت نفهمیدم این زنگ زدن به چه درد میخوره 

من اپاندیس عمل کردم گوشت اضافه جراحی سرپایی کردم به هیچکس نگفتم چون از اینکه میان عیادت و زنگ میزنن بدم میاد چون یه کار بیخوده 😐

زنداداش بزرگم حالا دماغ عمل کرده بود میگف فلانی چرا تبریک نگفت

بیخیال بابا

سخت نگیریذ زندگی رو 

برای اینهمه برای غیر تکراری..🌘
خب زنگ نزنه چقدر مهم میگیری بیخیال بابا  شُل کن

بخدا ازوقتی کلا باهاشون اشنا شدم همیشه درگیر این چیزام و ناراحتم پیر شدم دیگه ولی ادم نشدن.همیشه میگم شوهرم مقصره ک انتظاره احترام از اونا نداره جلو خانوادم باید کوچیک بشم ک لایق ی احترام ساده نیستم

اخه یعنی در این حد دیگه.من ک ب اونا احترام میزارم چطور پسرشو واسه کاراش میخواد از این ناراحتم ک شوهر ...

تو اصلا نباید بزاری خواهرت بفهمی تو ناراحت شدی که بزنه تو سرت 

نقطه ضعف نده به کسی

هیچوقت نفهمیدم این زنگ زدن به چه درد میخوره  من اپاندیس عمل کردم گوشت اضافه جراحی سرپایی کردم ...

من شهر غریب ازدواج کردم انقد بدی ازشون دیدم بهترین لحظاتمو خون کردن بهم میدونم بیشعورن ولی خب ادم دلش میسوزه شوهرمم ریلکس میره خونه مامانش بهشون سر میزنه 

عزیزم فکرت رو درگیر نکن.همونجوری ک رفتار میکنن باهاشون رفتار کن.ب نظر من ک هیچ چیزی ارزش اینو نداره ...

اره دقیقا منم همین کارو میکنم.یعنی از این ب بعد دیگه خونشون نرم اگه شوهرم گفت بریم

لعنت به این کلمه ی احترام😁پدر شوهر من پیرم کرده با این کلمه. مثلا میگه من زنگ میزنم تو اول میگی بله بعد سلام این بی احترامیه شماره ی منو میبینی باید تا باز کردی بگی سلام بابا.      انقد انتظارش زیاده دوس داره همه صب تا شب اونو لوس کنن به فکر اون باشن جالبه معیارهای احترامش خیلی بالاس حالا به نظر منم بی احترامی یعنی فحش دادن بعد اون کاملا نسبیه

بخدا ازوقتی کلا باهاشون اشنا شدم همیشه درگیر این چیزام و ناراحتم پیر شدم دیگه ولی ادم نشدن.همیشه میگ ...

ببین من ۵سال و نیمه ازدواج کردم هیچ تابحال نشده(بجز مناسبت ها) بهشون زنگ بزنم اصلا زنگ نمیزنم اوایل توقع داشتن بعد دیدن ذاتاً اینطوریم عادی شد منم اصلا توقع ندارم زنگ بزنن ، دستشون درد نکنه مریض بشم یا مثل شما لیزیک کردم زنگ زدن ولی واقعا توقع نداشتم و حوصله ی صحبت کردن هم نداشتم 

مهم نگیر این چیزای بی ارزش رو 

همه چیزو سفت و سخت نگیر 

خودتو بزن به آزادی خانوادتم براشون عادی میشه یواش یواش

2706