2737
2734
واا كاملا معلومه طرف روحيه اش چطوريه .مخصوصا مرداي بهمني من خيلي اين موضوع برام مهمه چجوري ميگيد از ...

همه مردها تونامزدی وعقد پراحساسترین فردزمینن.حالا عده ای ازشون بعد عروسی و تااخر همینجوری میمونن.عده ای این احساسشون کمتر وعادی ترمیشه وعده ای کلا عوض میشن.پس صددرصدی نمیشه پیشبینی کرد 

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله

دوستان من ی خواستگار دارم هم رو دوست داریم

اما سر همین بی احساس بودنش خیلی مردد هستم

بارها گفته من به اندازه تو احساساتی نیستم

خیلی عاقلانه برخورد می‌کنه

مثلاً بهم پیام نمیده میگه بهم وابسته میشیم

البته چون ی سری موانع واسه ازدواج مون هست و کلا رو هواس 

اینم بگم مذهبیه

نمی‌دونم چکار کنم بفهمم آدم بی احساسی یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم همه مردا همینن هممون دلمون پره

نه عزیزم

من حتی نیازهای اولیه ی قلبم و پیش پاافتاده ترین نیازهامم براورده نمیشه

یه بغل ساده چیه که در حسرتش بسوزم؟ یه کلمه ی محبت امیز..یه کم دلجویی وقتی ناراحتم باور کن یادم نمیاد ازم دلجویی کرده باشه 

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2731
والا این چیزی نیست ک قبل از ازدواج بشه فهمید مثلا قبل از ازدواج مردا خودشونو جرمیدن از توجه ومحبت وب ...

نه گلم يه سري سوالات و آزمون هاي كلي هست كه روحيه طرف رو مشخص ميكنه كسي كه احساسي باشه كاملا مشخصه 

خداوند تكليف فردا را از ما نميخواهد،آن وقت تو به فكر فردايي؟
شوهر بی احساس یعنی چی؟

یعنی دریغ از محبت

یعنی حسرت یه پشتیبانی ازت

یعنی حسرت شنیدن دوتا کللمه زیبا

یعنی آرزوی شنیدن دوست دارم

یعنی ارزوی الویت اول بودن

یعنی حسرت اینکه فک کنی یکی مثل کوه پشتته 

یعنی حسرت اینکه یه بار تو جمع پشتت بودن

بــازم بگم؟؟

2740

من دانشجوی پرستاری هستم خانوادم هم خوب و سرشناس هستن ولی گیر یه شوهر بی وجدان افتادم که هر لحظه هم منو هم خانوادم رو ناراحت میکنه و گریه میندازه

😍 دانشجوی پرستاری💉💊😍...اتفاقات خوبم تا افتادن، شکستن...😔😔
مگه شوهر استارتر بهمنیه؟ مردای بهمنی بی احساسن؟؟

خيليي بي احساسن نمونش برادر من و يكي از خواستگارام كاملا بي تفاوت البته استثنا هم پيدا ميشه

خداوند تكليف فردا را از ما نميخواهد،آن وقت تو به فكر فردايي؟

من زن سوم شوهرم هستم البته اولی روخبرنداشتم یک عالم دوست دخترداشت بعد ازدواج شب اول عروسی حسی بهم نداشت الان نه ساله ازدواج کردیم اصلا احساس به من نداره الان یک ماه هست دست بهم نزده همش شبا بحث میکنه تابچه وسط بخوابه که کنارم نباشه صبح که میشه دوباره سلام میکنه احساس میکنم کلفتش هستم حتی کافورمیخورم که هیچ نیازی بهش نداشت باشم مثل خودس سردشم نمیشه خیلی سخت میذرهگ 

درخواست دوستی آقایون ممنوع🙏🚫❌
نه عزیزم من حتی نیازهای اولیه ی قلبم و پیش پاافتاده ترین نیازهامم براورده نمیشه یه بغل ساده چیه که ...

اخ تو منی،آرزو دارم یع بار بهم امید بده 

یه بار حرف قشنگ بزنه.

یه بار پشتم باشه

یعنی دریغ از محبت یعنی حسرت یه پشتیبانی ازت یعنی حسرت شنیدن دوتا کللمه زیبا یعنی آرزوی شنیدن دوست ...

دقیقا دقیقا

دلم مهربونی میخواد

خودم خیلی احساسی و مهربونم

تحمل یه همچین ادمی رو دیگه ندارم

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2706