2737
2734
همه مردها تونامزدی وعقد پراحساسترین فردزمینن.حالا عده ای ازشون بعد عروسی و تااخر همینجوری میمونن.عده ...

از نظر من احساسي بودن براي مرد خيلي سخته و كسي كه اين حالت تو وجودش باشه به ندرت تغيير ميكنه

دوست دارم رو كه همه ميگن دوران خواستگاري و آشنايي و نامزدي اينا نشون دهنده احساسي بودن نيست 

خداوند تكليف فردا را از ما نميخواهد،آن وقت تو به فكر فردايي؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی دریغ از محبت یعنی حسرت یه پشتیبانی ازت یعنی حسرت شنیدن دوتا کللمه زیبا یعنی آرزوی شنیدن دوست ...

عزیزم هر کسی یه جور محبتشو ابراز میکنه باید ببینی سوهرت از چه راهی وارد میشه .

🌷اللهم صل علی محمد و آل محمد🌷

سلام به همه.  بچه‌ها هر کسی شخصیت خودش رو داره. اگه تیپ های شخصیتی رو از یه روانشناس بپرسید یا کهن الگو های قدیم رو جایی خونده باشید، میبینید که شخصیت شما و شوهرتون دو تا تیپ متفاوت هست که خیلی از اونها واقعا نمیتونن ابراز احساسات کنن یا بغل کنن. چون توی ذاتشون نیست. قصدشون اذیت کردن شما نیست. 

2728
من زن سوم شوهرم هستم البته اولی روخبرنداشتم یک عالم دوست دخترداشت بعد ازدواج شب اول عروسی حسی بهم ند ...

آره بحث رابطه هم هست

حداقل کاش اون درست بود اون وسط مسطا یه محبتی هم میدیدیم😑

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2738
واا كاملا معلومه طرف روحيه اش چطوريه .مخصوصا مرداي بهمني من خيلي اين موضوع برام مهمه چجوري ميگيد از ...

شوهرمن مهر هست میتونی بگی اون چطوریه

درخواست دوستی آقایون ممنوع🙏🚫❌
عزیزم هر کسی یه جور محبتشو ابراز میکنه باید ببینی سوهرت از چه راهی وارد میشه .

من زنم من احساسات دارم من الان ارزو دارم شوهرم کنارم باشه بهم محبت کنه بهم عشق بده من قلب دارم من احساسات دارم میدونی حتی ارزوها هم تاریخ انقضا دارن

من فوق العاده احساسیم خدایا چرا با من اینکارو کردی اخه😞

عزیزززم...واقعا خیلی سخته..زنو شوهر باید بهم ابراز کنن تا چشمودلشون سیر باشه..تا جذب محبت کسی دیگه نشن و خدای نکرده زندگیشون‌ بپاشه..بنظرم‌اگه به شوهرت گبتی ولی فایده نداره ی مشاوره برید

اللهم صل علی محمد و ‌ال محمد🦋
شوهرمن مهر هست میتونی بگی اون چطوریه

همه ماه هارو حفظ نيستم شما ميتوني سرچ كني ويژگي هاي مرد متولد مهر كه تقريبا٩٠٪؜درسته يعني من با هركي مقايسه كردم درست بوده

خداوند تكليف فردا را از ما نميخواهد،آن وقت تو به فكر فردايي؟
2706