2737
2734
عنوان

احساسات منفی و افسردگی

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 54 پست
اره منم دقیقا در اوج خوشحالی یهو میرم توی خودم  نمیدونم چرا اینطوری میشم  البته من وقتی ...

من آدم برونگراییم و از تنهایی خوشم نمیاد ولی چون اکثرا بی حوصله میشم و باعث میشم خوشی بقیه هم از بین بره، پس ترجیح میدم تنها بمونم که بعدا هم عذاب وجدان نگیرم که باعث شدم بقیه هم ناراحت بشن.😑

خب عزیزم میشه بپرسم چه مشکلی در زندگی انقدر اذیتتون کرد که به همچین کاری دست زدین؟

همه مشکل دارن ولی گاهی دیگه تحملش سخت میشه و بعد مشکل اعصاب مربوط به ژنتیک هم هست یا همین خودکشی تو بستگان داشتیم 

دیگه دنبال تیر خلاص میگردم سریع ترین قرص سیانور قرار ۱۰ روز دیگه یکی برام تو ناصر خسرو بیاره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیا من هنوز خسته هستم باهم تموم کنیم

همه خستن. اصلا مگه کسی هستش که خسته نباشه. شایدم هست و من ندیدم

در کل خسته نباشی و همچنین موفق باشی🤦‍♀️😐🚶‍♀️

زندگی کوتاه تر از اونیه که حالا ما هم بخواییم کوتاه ترش کنیم .....

2728
همه خستن. اصلا مگه کسی هستش که خسته نباشه. شایدم هست و من ندیدم  در کل خسته نباشی و همچنین موف ...

زندگی کوتاه قبول دارم چون به چشم میبینم چقدر زود میگزره ولی وقتی داره عضیت میکنه اون وقت چی ؟

شب شما هم بخیر  درسته. چون حس کردم حرفای من هیچ تاثیری رو نظر شما نداره. پس گفتم نه وقت شما رو ...

نمیشه گفت هیچ تاثیری نداره من ناراحت نشدم پیغام پاک شده  فکر کردم کاری کردم موجب ناراحتی شده باشه یا سوعتفاهم 

زندگی کوتاه قبول دارم چون به چشم میبینم چقدر زود میگزره ولی وقتی داره عضیت میکنه اون وقت چی ؟

مجبورم همون حرف قبلیمو تکرار کنم که مگه اون دنیا برا ما ریختن!؟!

عذاب و اذیت اون دنیا بنظرم بیشتر از اینجا نباشه کمترم نیستش. البته به عقاید شما هم برمیگرده که چه دیدی به اون دنیا داشته باشید

2738
مجبورم همون حرف قبلیمو تکرار کنم که مگه اون دنیا برا ما ریختن!؟! عذاب و اذیت اون دنیا بنظرم بیشتر ا ...

گفتم من انقدر جراحی انجام دادم و بیهوش شدم (یک نوع خواب یا مرگ حساب میشه) برام مرگ مثل خواموش شدن همه چراغ هاست 

نمیشه گفت هیچ تاثیری نداره من ناراحت نشدم پیغام پاک شده  فکر کردم کاری کردم موجب ناراحتی شده با ...

نه اصلا.

شما فرد متشخصی هستین. ولی من حس کردم شاید خیلیا همین حرفای منو براتون هزاران بار تکرار کرده باشن و گفتن من نه تنها تاثیری نداشته باشه بلکه اذیتتونم بکنه. بازم متاسفم اگه باعث سوء برداشت شما شدم.

افسردگی حتما باید حداقل دوماه مداوم این حس رو داشته باشی که نبود لذت تغییر اشتها تغییر خلق تغییر روند خواب و ... رو داشته باشی وگرنه احساس غم رو همه دارن من الان خودم دارم آتیش میگیرم از غصه هیچیمم نیستن فقط دلم گرفته دلم میخواد زار بزنم

گفتم من انقدر جراحی انجام دادم و بیهوش شدم (یک نوع خواب یا مرگ حساب میشه) برام مرگ مثل خواموش شدن هم ...

همه این بیهوش شدنا و مرگ های مصنوعی برای یه مدت معین و کوتاهی بوده. مرگ اصلی نه راه برگشت داره نه زمان مشخص . من اطلاعات زیادی ندارم ولی در این حد میدونم که روح انسان چقدر در اون دنیا سرگردان و بلاتکلیف میمونه. حالا بماند که شما میخوایید کاری رو انجام بدید که برخلاف دستور خدا هستش و طبیعتا سرگردانی و عذاب این برا روحتون ازار دهنده تر از سختیای این دنیا خواهد بود که الان اکثر افراد به گونه ای با همه این سختیا درگیرن. ببخشید من یکم زیادی رک و شاید ناراحت کننده حرف زدم 

نه اصلا. شما فرد متشخصی هستین. ولی من حس کردم شاید خیلیا همین حرفای منو براتون هزاران بار تکرار کرد ...

خواهش میکنم

بله حرف های شما درسته شما هم موفق باشید 

ولی چون کسالت داشتم نتونستم همه کلاس ها رو برگزار کنم 

2706