2737
2739
عنوان

احساسات منفی و افسردگی

402 بازدید | 54 پست

دوستان من ۲۲ سالمه بعد کلا یه مدتیه که گاهی اوقات به شدت احساسات بدی دارم ینی وقتایی که مثلا داخل اتاقم تنها باشم خیلی زیاد حال روحیم بهم میریزه 

حتی وقتی خودمو با یه کاری هم سرگرم میکنم بازم فایده نداره

ینی واقعا حال روحیم بد میشه و کلافه میشم 

کسی هست همچین مشکلی داشته باشه؟؟

سلام عزیزم طبق آمار سازمان بهداشت جهانی، حدود 86 درصد آدما حداقل یکبار در عمرشون شرایط شما رو تجربه میکنن که بهش میگن افسردگی

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😐متم ۲۲سالمه وسط قهقهه گریم میگیره تنهایی بیشتر حالم خوبه حالا بنظرت من غیرعادیم یا تو

خب عزیزم اخه شخصیت و ویژگی های روحی افراد با هم متفاوته 

ممکنه مثلا شما با تنهایی راحت تر باشی 

ولی من توی تنهایی حالم بد بشه 

سلام عزیزم طبق آمار سازمان بهداشت جهانی، حدود 86 درصد آدما حداقل یکبار در عمرشون شرایط شما رو تجربه ...

اخه من الان نمیدونم چکار کنم که حالم بهتر بشه 

خب آهنگ گوش میدم فیلم میبینم کتاب میخونم 

اما بازم همون حالتهارو دارم

2738

سلام

منم همینجوریم. یهو تو اوج شادی دلم میگیره و حس منفی کل وجودمو میگیره.

البته منم تحمل تنهایی رو ندارم ولی این روزا بیشتر ترجیح میدم تنها باشم. خودمم نمیدونم دقیقا چی میخوام😕

اخه من الان نمیدونم چکار کنم که حالم بهتر بشه  خب آهنگ گوش میدم فیلم میبینم کتاب میخونم  ...

واقعاً فقط روانشناس بالینی بهترین کمک رو میکنه. راهدحل سریع ندارم واست

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...
سلام  منم همینجوریم. یهو تو اوج شادی دلم میگیره و حس منفی کل وجودمو میگیره. البته منم تحمل تن ...

اره منم دقیقا در اوج خوشحالی یهو میرم توی خودم 

نمیدونم چرا اینطوری میشم 

البته من وقتی تنها باشم به شدت حالم بدتر میشه

2706