2737
2739
عنوان

معذرت خواهی از..

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 34 پست
چقد با شعورین شما، آفرین به ادبت، من که یه جا یه شوخی با طرف کردم هرچی لایق خودش بود گفت، حالا همه ه ...

از طرف اونا از شما عذرمیخوام🙏🙏🌹🌹

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
منم عذر میخوام خیلی رک باهاتون بحث کردم ولی واقعا تاسف میخورم از سنتون به درستی نمیتونین استفاده کنی ...

واقعا بخشیدین؟؟😃😅

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد با شعورین شما، آفرین به ادبت، من که یه جا یه شوخی با طرف کردم هرچی لایق خودش بود گفت، حالا همه ه ...

چندساعت پیشمنمبه یه نفرگفتم موضوع تاپیک رودرک نکردی دیگه ولم نمی کردبعضی ها اصلا مشکل دارن

یه روزخوب می یاد...
2731
منو یادت رفته ولی من میبخشمت😄

عزیزم نگفتی چکار کردم چون میخوام ازت عذرخواهی کنم اگه کاری کردم🙏🙏🙏

شما چرا عزیزم😘 من که کلا یادم رفته بود، شما گفتی یادم اومد

اخه بعضیا تو این سایت واقعا خیلی طلبکارن. و اصلا نمیدونن دل شکستن چقدر بده.

بعدشم که کم میارن شروع میکنن فحش دادن و توهین کردن.به اینطور افراد اصلا نباید رو داد و ارزش داد و ازشون عذرخواهی کرد.

اما اینایی ک تگ کردم و ازشون عذرخواستم واقعا تقصیر خودم بوده و خودمم اینو درک میکنم و امیدوارم منو ببخشن

2740
اخه بعضیا تو این سایت واقعا خیلی طلبکارن. و اصلا نمیدونن دل شکستن چقدر بده. بعدشم که کم میارن شروع ...

بله درسته، به نظرم جواب این افرادم نباید داد، فقط باید ازشون رد شد، چون منو شما لایق آرامش هستیم

الهی به امید خودت نه به امید خلق روزگار...
بله درسته، به نظرم جواب این افرادم نباید داد، فقط باید ازشون رد شد، چون منو شما لایق آرامش هستیم

دقیقا👌

حالا بنظرتون کاربر liyaa منو بخشید؟😅اخه حس میکنم هنوز ناراحتن چون وقتی بهشون گفتم حالا بخشیدینم فقط لایک کردن جواب ندادن

دقیقا👌 حالا بنظرتون کاربر liyaa منو بخشید؟😅اخه حس میکنم هنوز ناراحتن چون وقتی بهشون گفتم حالا بخش ...

شما دیگه وظیفتو انجام دادی، دلت روشن باشه حتما بخشیده😊

الهی به امید خودت نه به امید خلق روزگار...
شما دیگه وظیفتو انجام دادی، دلت روشن باشه حتما بخشیده😊

انشالله🙏❤

2706