2703
2553
عنوان

معذرت خواهی از..

265 بازدید | 34 پست

@niloo313    

@zho1==ژوان

@برکه777    

عزیزان اگر منو یادتون باشه تو اون تاپیک دستگیری داییم یکم باهانون بدصحبت کردم اونموقع اعصابم خورد و بقول خودتون تحت هیجان بودم اصلا نمیفهمیدم دارم چی میکم.ازتون میخوام منو ببخشید❤

@liyaa     عزیزجان تو اون تاپیک بچه های ۱۶ سالع من یخورده بد صحبت کردم شرمندتون منو ببخشید❤❤🌹🌹

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ملت تو نی نی سایتم شانس دارن تگ میشن عذر خواهی میکنن ازشون من تگ میشم فوش میخورم چون تو تاپیک قبلی ک ...

من  ازطرف اونا ازت عذرمیخوام🌹🌹

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2714
ملت تو نی نی سایتم شانس دارن تگ میشن عذر خواهی میکنن ازشون من تگ میشم فوش میخورم چون تو تاپیک قبلی ک ...

ای گفتی😐😐😁

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

منم عذر میخوام خیلی رک باهاتون بحث کردم ولی واقعا تاسف میخورم از سنتون به درستی نمیتونین استفاده کنین البته هم جو جامعه خوب نیست هم جو هم سن و سال هاتون ولی امیدوارم راهت رو درست انتخاب کنی🤗💐

من از آن وقت که دربند  توام آزادم  

چقد با شعورین شما، آفرین به ادبت، من که تو یه تاپیک یه شوخی با طرف کردم هرچی لایق خودش بود گفت، حالا همه هم بهش گفتن شوخی کرده ولی مگه کوتاه میومد، من که جواب هیچکدوم از ریپلایاشو ندادم و فقط با خودش تنهاش گذاشتم

الهی به امید خودت نه به امید خلق روزگار...
منم عذر میخوام خیلی رک باهاتون بحث کردم ولی واقعا تاسف میخورم از سنتون به درستی نمیتونین استفاده کنی ...

نه خواهش میکنم🙏❤

2706