2733
2739
عنوان

بدترین صحنه عمرمو دیشب پشت چراغ قرمز دیدم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2583 بازدید | 120 پست
بهشون  پول ندین  خوراکی  بدین  و باهاشون  حرف بزنین ، پول  رو ازشون&nb ...

من همیشه یا پول میدم یا خوراکی ک تو کیفم باشه😄

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂
فقط خدا یاورشون باشه این طفل معصوما واقعا منم دلم بدرد میاد وقتی این جور چیزا رو میبینم 😔😔

کاش خدا میدید قراره این آینده شون بشه هیچوقت ب دنیا نمی اوردشون

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

برای بچه ناراحت شدم

تبعیض که میگن همینه 

یکی مقل دخترای شاهرخ استخری یکی مثل......

کاربری خانوم هدف من از زندگی تولید مثل نیست پس بهتره در نظرات من دخالت نکنی،مجرد و نامتعهد، من ترکم!
فکرنکنم بچه خودش باشه،منم پارسال تابستون همچین صحنه ای رو دیدم تو گرماااای داغ ظهرتابستون باماشین بو ...

وای گرما ..من خوزستان زندگی میکنم تابستوناش جهنمه فکر کن بااین بچه بیاد گدایییییی

به جان خودم

وای حال ما یه الاغ نداریم سوارشیم😐دربه دریم😑 

بازم خدایا شکرت

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
2738
از خودم خجالت ميكسم با اين صجنه ها و پيش خدا شرمسارم همبن اگه الان پزشكي قبول شده بودم و پشت كنكور ن ...

عزیزم انشالله بخاطر این نیت پاکت ب هدفت برسی‌

منم خیلی دلم میخواست آموزش پرورش قبول میشدم میرفتم شهرهای محروم تدریس میکردم

چقد سطحی صحبت میکنی  کی حرف از پول زد من حاضرم صدهزار بدم اما بکسی ک واقعن نیاز داره

🤣🤣🤣باشه 

یاامام رضا(ع)❤باهرنگاهت آقا قلب من پرشده از آرامش.من این حال قشنگ نوکری رو تا آخر عمر میخوامش.
تازه اگه بچه خودش باشه خوبه چون اون بچه حداقل یک مادر داره که مواظبش باشه ولی در بیشتر مواقع این بچه ...

اخ  واقعا ازین دید نگاه نکرده بودم

2706