دخترم گوشش عفونت کرده بود بردیم دکتر .رسیدم به چراغ قرمز، یه خانمه هست که تویه این ۲سالی ک من تویه این شهر ساکن شدم تویه خیابون دیدمش و گدایی میکنه. یهو اومد سمت ماشین ما.‌‌..

و آنچه که نباید می دیدم رو دیدم زیر چادرش یه دختربچه شیرخوار خواب بود شایدم داشت شیرمیخورد .

پاهای کوچیکشو که دیدم حالم بد شد..

اخه چراااا!!!؟ تو که وضعیتت اینه؛ چرا این طفل معصومو به دنیا اوردی و با خودت آوردی گدایی😞

شب موقع خواب رفتم زیر پتو فقط بی نفس گریه میکردم

اخه اگ این بچه تب کنه ،دندون در بیاره بی قراری کنه،هرمریضی دیگه ،،میخواد چکار کنه مادرش 😧😭

دخترم لاوین    و پسر کوشولوی مسافرم آرژین  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

واقعا چنین صحنه هایی گریه داره

هیچ آینده ای برای اون بچه نیست 

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

منم پارسال یکی و توهمین شرایط دیدم همش می اومد گدایی کنار مغازمون کلی لباس از دخترم نو دادم بهش خونم فروخته بودم یه مقدار قابل توجه بهش دادم فکر میکرد من خیلی پولدارم 😪خیلی خانم محترمی بود یه بار اومدم پولش بدم قبول نمیکرد

خدا روزی رسونه اینجور ادما قطعا از بقیه پولدار ترن من ک دیگه ازشون سرد شدم چون با چشام دیدم زن داشت تو پارک گدایی میکرد هوا تاریک شد رفت سوار شاسی بلند شد  

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂
2706