2733
2734
من سر هر دو بارداری تحت نظرش بودم خیلی کارش خوبه و وقت میذاره میلاد زایمان میکنه

منم دنبال دکتر خوب هستم خیلی از دکترا رو هم رفتم از موحد گرفته تا علامه و طلیعه. 

بعضیاشون واقعا خوب هم هستن ولی هرکدوم به یه دلیلی نمیشه برم. 

ولی خب حقیقت اگه میلاد که اینم کنسله. میلاد دیگه خییلی خصوصیه😅😁

منم دنبال دکتر خوب هستم خیلی از دکترا رو هم رفتم از موحد گرفته تا علامه و طلیعه.  بعضیاشون واق ...

علامه هم خیلی خوبه.ولی طلیعه دوستم میرفت میگفت وسط بارداریت یه هو میره خارج دستت تو حنا میمونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علامه هم خیلی خوبه.ولی طلیعه دوستم میرفت میگفت وسط بارداریت یه هو میره خارج دستت تو حنا میمونه

خودم از علامه راضی هستم هم وقت میذاره هم با حوصله جواب میده ولی دوتا مشکل داره یکی اینکه صدوقی و سعدی زایمانها رو انجام میده که از هیچکدوم خوشم نمیاد. دیگه اینکه 24 ساعته نیست، نصفه شب مشکلی داشته باشی باید بری پیش دکتر کشیک. 

2728
سرویکست آن تی و انومالی چند بود ؟

ان تی 32 انومالی 33 ولی دکترم خودش معاینه داخلی میکنه به کسایی که مشکوک باشه منم چون سر قبلی تحت نظرش بودم و مادرم هم سابقه زایمان زودرس داشت برام پساری تجویز کرد

من هفته 19 گذاشتم ولی گفت استراحت مطلق نیستم گفت روز اول استراحت کن بعدش کاراتو بکن ولی به خودت فشار ...

اها عزیزم ایشالا که این نی نی هم سلامت ب دنیا میاد. من هم سرکلاژ کردم هم پساری گذاشتم و هم استراحتم. برام دعا کن

هرچه در خاطرم آید تو از آن خوبتری...
2738
اها عزیزم ایشالا که این نی نی هم سلامت ب دنیا میاد. من هم سرکلاژ کردم هم پساری گذاشتم و هم استراحتم. ...

انشا الله به سلامت دنیا بیاد شما هم برای من دعا کن سخته با یه بچه کوچیک تو شهر غریب

هزینه شما چقدر شد؟؟من 1700 دادم پساری دکترم خودش دستمزد نگرفت 

عزیزم من ۲۵۰۰ شد ینی دو مدل بود ی مدلش ۱۶۰۰ ی مدلش ۲۵۰۰ دیگه منم اون گرونتره را گرفتم.

تو تادیکاتون خوندم صفهان هستید دکترتون کیه؟؟منم اصفهانم دکترم فرشته حقیقت

آره عزیزم منم اصفهانم. دکترم نرگس لشنی. عه منم میخاستم‌برم پیش حقیقت ولی چندتا دوستم پیش دکتر لشنی رفتن خیلی راضی بودن ازش دیگه منم رفتم پیشش خیلی دکتر خوبیه

انشا الله به سلامت دنیا بیاد شما هم برای من دعا کن سخته با یه بچه کوچیک تو شهر غریب

عزیزم حتما دعا میکنم برات. چند سالشه بچت؟ منم ک استراحت مطلقم صبح تا شب تو خونه تنهام تا شوهرم بیاد واقعا سخته😒

آره عزیزم منم اصفهانم. دکترم نرگس لشنی. عه منم میخاستم‌برم پیش حقیقت ولی چندتا دوستم پیش دکتر لشنی ر ...

به سلامتی خیر باشه برات من قبلیم پیش حقیقت رفتم خیلی خوبه و وقت میذاره الانم دیگه شکم اول نمیبینه و سر خودش شلوغ نمیکنه بیشتر وقت میذاره

اها پس من همین یه مدل بهم گفت

گفت دوتاش آمریکایی هستش عین هم بودن فقط کمپانیاشون فرق داشت. ولی دکترم گفت اون گرونه را بخر من ب حرفش گوش کردم

2706