2733
2739
انشا الله به سلامت دنیا بیاد شما هم برای من دعا کن سخته با یه بچه کوچیک تو شهر غریب

من طول سرویکسم ۱۶ هفته ۳۵ بود با سونو شکمی اما دکتر نگفت ک کمه ولی خودم وقتی راه میرم حس میکنم وسط پام سنگین میشه ب پشتم فشار میاد تکوناشم پایینه 

الهم صل علی محمد وال محمد.ذکر زیاد موجب ارامش دل است
عزیزم حتما دعا میکنم برات. چند سالشه بچت؟ منم ک استراحت مطلقم صبح تا شب تو خونه تنهام تا شوهرم بیاد ...

4 و نیم سالشه.من که شوهرم سرویس شده طفلی کارای سنگین خودش میکنه و جارو و نظافت و رسیدگی به بچه من فقط غذا و ظرف شستن انجام میدم ولی بچه ام حساس شده میگه باید مامان من ببره دستشویی و بهم غذا بده یذره دستشویی بردنش سختم میشه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

4 و نیم سالشه.من که شوهرم سرویس شده طفلی کارای سنگین خودش میکنه و جارو و نظافت و رسیدگی به بچه من فق ...

آخی عزیزم خدا حفظش کنه براتون‌ایشالا این یکی هم ب سلامت ب دنیا بیاد. ایشالا خدا کمکت کنه این دوران هم به خوبی برات بگذره

هرچه در خاطرم آید تو از آن خوبتری...
2731
من طول سرویکسم ۱۶ هفته ۳۵ بود با سونو شکمی اما دکتر نگفت ک کمه ولی خودم وقتی راه میرم حس میکنم وسط پ ...

طولش که خوبه من بارداری قبلیم هم 32 بود ولی فقط بهم شیاف و امپول داد با استراحت نسبی ولی سر اونم خودش با دست معاینه کرد فقط به سونو اکتفا نکرد سر همینم با دست معاینه کرد پساری تجویز کرد

طولش که خوبه من بارداری قبلیم هم 32 بود ولی فقط بهم شیاف و امپول داد با استراحت نسبی ولی سر اونم خود ...

انشالله ک به موقع زایمان کنی عزیزم...

الهم صل علی محمد وال محمد.ذکر زیاد موجب ارامش دل است
2740
سلام عزیز م شرمنده من دوباره مزاحم میشم . میگم این پساری ک گذاشتی درد تو قسمت واژن و ناحیه تناسلی ند ...

نه خواهش میکنم.اون روزای اول وقتی مینشستم یه دفعه تیر میکشید کم کم بدنم بهش عادت کرد.برای چکشم چیزی نگفت همون ماهی یه بار روتین گفت بیا

2706