2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم‌منم دوروز پیش گذاشتم هنوز یکم دل درد دارم واسه شمام دل درد داشتی؟

نه من دل درد نداشتم ولی داخل واژن حسش میکردم و مینشستم اذیت میشدم الان دیگه بدنم عادت کرده بهش تقریبا.ولی اصلا نذار یبوست بگیری.شما استراحت مطلق بهت داده؟؟

نه من دل درد نداشتم ولی داخل واژن حسش میکردم و مینشستم اذیت میشدم الان دیگه بدنم عادت کرده بهش تقریب ...

آره منم دقیقا حسش میکنم. امروز زنگ زدم ب دکتر گفت تا ۱۰ روز دردش طبیعیه تا بدنت بهش عادت کنه. شما چند هفتگی گذاشتی؟ بله من تقریبا وستراحت مطلقم. واسه دسشویی از تخت میام پایین

هرچه در خاطرم آید تو از آن خوبتری...
2738
رمزی حرف میزنی.... یا تایپک نزن یا جواب مارو هم بده که منظورت از پساری چیه که ما نمیدونیم

خوب عزیزم کسی که اطلاع داره خودش میدونه و جواب میده رمزی نیست که.یه حلقه که دهانه رحم میبنده

رمزی حرف میزنی.... یا تایپک نزن یا جواب مارو هم بده که منظورت از پساری چیه که ما نمیدونیم

ی دستگاهه واسه جلوگیری از زایمان زودرس و سقط دور دهانه رحم‌میذارن

هرچه در خاطرم آید تو از آن خوبتری...
آره منم دقیقا حسش میکنم. امروز زنگ زدم ب دکتر گفت تا ۱۰ روز دردش طبیعیه تا بدنت بهش عادت کنه. شما چن ...

من هفته 19 گذاشتم ولی گفت استراحت مطلق نیستم گفت روز اول استراحت کن بعدش کاراتو بکن ولی به خودت فشار نیار.من بحوام هم نمیتونم مطلق باشم یه بچه کوچیک دارم . تو شهر غریبم.من سر اولی با امپول شیاف تا اخرش رفتم ولی سر این گفت چون بچه داری و نمیشه استراحت کنی باید پساری هم بذاری

2706