2737
2734
عنوان

میشه بگید چرا تاپیکمو ترکوندین؟؟؟واقعا که مگه من چی گفته بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 40 پست
فعلا که تو داری بخاطر یه تاپیک عقده گشایی میکنی دست خودت نیست کلا یه هفتس اومدی به فضای اینجا آشنا ن ...

یه هفته نیس من از سال۹۱ این سایتو میشناسم

واسه تاپیک نمیسوزم تاپبک فدای سرم

از این ناراحتم که مودبانه حرف زدم باهاشون اخرم عقده بازی شونو در اوردن

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
من ادم حسابشون میکنم  میگم بزار مودبانه باهاشون حرف بزنم ولی مث این که ادم نیستن

وقتی الکی میان بهت بدوبیراه میگن در حالی که نه دیدنت نه میشناسنت نه حتی دوتا تاپیک ازت خوندن درست و حسابی و بعدش قضاوتت میکنن اونم بی رحمانه دیگه لایق احترام نیستن که . بهترین کار اینه که نادیده شون بگیری 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کامنتای بیخود تو تاپیکمو اصلا نه لایک می کنم نه جواب میدم اینجوری خیال خودم راحت تره 😅

آخه بدبختی اینجاست که نی نی یارا به گزارش های این موجودات بی ارزش اهمیت میدن و تاپیک رو میترکونن.😒

بابا کاش یکی حالیشون میکرد که گزارش زدن هر بی سروپایی رو اهمیت ندین . فقط به چیزایی مثل توهین های قومیتی اهمیت بدین.

ولی کو گوش شنوا؟!😒

آخه بدبختی اینجاست که نی نی یارا به گزارش های این موجودات بی ارزش اهمیت میدن و تاپیک رو میترکونن.😒 ...

واقعااااا

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
2731
آخه بدبختی اینجاست که نی نی یارا به گزارش های این موجودات بی ارزش اهمیت میدن و تاپیک رو میترکونن.😒 ...

فکر کنم ده تا گزارش که بشه سایت خودکار حذف میکنه 🤔

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
فکر کنم ده تا گزارش که بشه سایت خودکار حذف میکنه 🤔

اره

من نمیفهمم چرا دو نفر میان تو تاپیک یکی دیگه دعوا میکنم

خوب برین خصوصی برین تو تاپیک های هم انقد همو بزنید که خون بالا بیارین

اره من نمیفهمم چرا دو نفر میان تو تاپیک یکی دیگه دعوا میکنم خوب برین خصوصی برین تو تاپیک های هم ان ...

والا 😅🤣

از همه بیشتر هم این عقده ای هایی که با سو استفاده از قوانین سختگیرانه سایت و زود باوری نی نی یارا و با ژست اخلاقی و مذهبی میان تاپیکهای سوالات کاربرا رو گزارش میزنن حال آدمو به هم میزنن

2740
از همه بیشتر هم این عقده ای هایی که با سو استفاده از قوانین سختگیرانه سایت و زود باوری نی نی یارا و ...

اه اه

هیچ کس بر خلاف خرف نزد

میدونی چرا؟؟؟

چون هیچ حرفی واسه گفتن نداشتن

یعنی این که بی دلیل بی منطق رفتن گذارش زدن

اه اه هیچ کس بر خلاف خرف نزد میدونی چرا؟؟؟ چون هیچ حرفی واسه گفتن نداشتن یعنی این که بی دلیل بی ...

حالا چی شدن دو تا جاری؟

دیگه خبری ازشون نشد؟ 

منم تازه جاری دار شدم .اما هنوز ندیدمش. نمیدونم چرا از اومدن به خونه برادر شوهر فرار میکنه .

کسی کاری بهش نداشته ! ولی نمیدونم چرا فکر میکنه من که بزرگترم باید برم دیدن او وقتی میاد خونه مادرشوهر . هنوز سر خونه زندگی نرفتن.