2733
2739
عنوان

میشه بگید چرا تاپیکمو ترکوندین؟؟؟واقعا که مگه من چی گفته بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 40 پست

ول کن عزیزم ارزش نداره به خاطر یه تاپیک اونم تو فضای مجازی الکی خودتو ناراحت کنی . زندگی واقعی به حد کافی جریانات ناراحت کننده داره واسه آدم که دیگه مجازی مهم نباشه 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه تایپکی بود 

تاپیک قبلیم

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
2731
واقعا که فقط بگید دلیلتون واسه گزارش زدن چی بود

این گزارش زنها به هرررر دلیلی گزارش بزنن چند حالت بیشتر ندارن

یا عقده ای حسودن

یا عقده ای خود مهم پندارن

یا عقده ای فضولن

یا عقده ای ادای اخلاق مدارن

یا عقده ای ادای مذهبی درآرن

کلا هر کی که به هر دلیلی مخصوصا این دوتای آخری تاپیکی رو گزارش میزنه واقعا خیلی چندشه😒😷

ول کن عزیزم ارزش نداره به خاطر یه تاپیک اونم تو فضای مجازی الکی خودتو ناراحت کنی . زندگی واقعی به حد ...

خوب ادم ناراحت میشه

اگر میدیدی چیا میگفتن

تو دروغ میگی میگفتم واسه چی اونوقت؟؟؟

هییییچ دلبل قانع کننده ای نداشت

بی ادبی میکردن

با یکیشون بد حرف نزدم 

همه رو ریپ کردم گفتم نظر شما هم محترمه

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
2740
این گزارش زنها به هرررر دلیلی گزارش بزنن چند حالت بیشتر ندارن یا عقده ای حسودن یا عقده ای خود مهم ...

واقعاااا

خوب خوبه همین کارو باهاتون بکنن؟؟

اون دکمه گذارش رو گزاشتن

برا وقتی که تو تاپیکی به هر دلیلی به شما بی احترامی بشه

دروغ گفته بشه 

یا .....

نه این کا من هیییچی بهشون نگفتم و میرن گذارش میزنن مریض هاا

حالا تو برو حرص تاپیک ترکیدتو بخور بعد بیا باهم صحبت میکنیم

یکیشو پیدا کردم

برو بابا حوصلتو ندارم

فک کردی خییییلی با مزه ای میایی اینجوری حرف میزنی

یه نفرم بهت نخندید

خوب ادم ناراحت میشه اگر میدیدی چیا میگفتن تو دروغ میگی میگفتم واسه چی اونوقت؟؟؟ هییییچ دلبل قا ...

من کامنتای بیخود تو تاپیکمو اصلا نه لایک می کنم نه جواب میدم اینجوری خیال خودم راحت تره 😅

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
یکیشو پیدا کردم برو بابا حوصلتو ندارم فک کردی خییییلی با مزه ای میایی اینجوری حرف میزنی یه ...

بابا چته مگه من جوک گفتم که توقع داشته باشم بهم بخندن

حقته که تاپیکت ترکید اصلا از این به بعدم من تاپیکای تورو دیدم گزارش میزنم بیشتر بسوزی😂عصبی

✈🇺🇸
من کامنتای بیخود تو تاپیکمو اصلا نه لایک می کنم نه جواب میدم اینجوری خیال خودم راحت تره 😅

من ادم حسابشون میکنم 

میگم بزار مودبانه باهاشون حرف بزنم

ولی مث این که ادم نیستن

بابا چته مگه من جوک گفتم که توقع داشته باشم بهم بخندن حقته که تاپیکت ترکید اصلا از این به بعدم من ت ...

گزارش بزن شاید عقده هات خالی شد.نمک