2726

دیشب خوابیدم دیگه نیومدم تاپیکمو ببینم الان اومدم میبینم ترکیده میشه بگید به چه دلیلی ترکوندینش

من حرف بدی زدم؟؟

دروغ گفتم؟؟

بی احترامی کردم؟؟؟

چیکار کردم چرا اینجوری هستین اخه؟؟اون همه کاربر با بی ادبی بدوووون هیچ دلیل قانع کننده ای بهم میگفت دروغ میگی من به یکیشون بی احترامی نکردم گفتم نظر شماهم محترمه این درسته؟؟؟؟

واقعا که

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره همین تاپیک قبلیم

واسه چی اینجوری میکنید اخه

فازتون چیه خدایی

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️

واقعا که

فقط بگید دلیلتون واسه گزارش زدن چی بود

نظرات همه

پست های همه

چه بی ادبی کرده بودین

چه محترمانه جواب داده بودید

همه رو لایک کردم

کاربرا دعوا میکردن میگفتم دعوا نکنید لطفا

بابا ول کن سخت نگیر  بعضیا همینن دیگه

خوب نگاه هیچ کس هیچی نمیگه

الان اگ یه نفر که تاپیک‌ دروغ زده بود این حرفو میزد انلاینا میرختن تیکه پارش میکردن

ولی الان هیچ کس حرف نمیزنه

خوب چه خبرتونه؟؟

که چی بشه؟؟؟

با این کاراتون

خوب نگاه هیچ کس هیچی نمیگه الان اگ یه نفر که تاپیک‌ دروغ زده بود این حرفو میزد انلاینا میرختن تیکه ...

تاپیک که خیلی زور نداره..کاربریت بترکه چی میگی؟؟

💚 اهل شکر تنها گروهی اند در عالم، که چشمان زیبابین دارند! زیبایی ها را می بینند و به زبان می آورند! تنها گروهی اند که آرامش بخش این و آنند، هم قدرت پرواز دارند و هم قادرند دیگران را با خویش؛ از زمین بلند کنند؛ درست شبیه خدا🧡       یا قابلُ..یا قابلُ...یا قابل...__می شود قبول مان کنی؟ اینجا آنقدر تنگ شده،آنقدر نا امن شده،آنقدر سنگ روی سنگ بند نیست، که فقط یک آغوش از جنس تو، توان دارد حالمان را خوب کند!... __می شود قبول مان کنی؟؟ همین قومی که روی زمین، هرچه راه بود؛ رفتند تا خود را به کوچه ای،خیابانی،شهری... به نام آرامش برسانند،اما نشد!... __می شود قبول مان کنی؟ این همه آدم نصفه و نیمه را... که همه بدون شما یک جای کارشان لنگ می زند!... __ می شود قبول مان کنی؟؟ چشمِ آدمیزاد، بیش از هزار سال است، که *انسانِ کامل* ندیده است!...   انسانی همه چیز تمام... انسانی تمام قد، شبیه*خدا*... قلب آدمیزاد نیز، بیش از هزار سال است، در آغوشی امن نَگریسته است!...__ می شود قبول مان کنی؛انسانِ تمام؟؟ ما بی تو ناتمام می مانیم... اللهم عجل لولیک الفرج❤📍 استاد شجاعی یه فهم دیگه از زندگی بهم داد، به بلندای آفتاب؛به زلالی آب @ostad_shojae ❤ 📍زندگی را دوست دارم ❤رهبرم❤ را بیشتر /📍 آرامش در چشمانت، آرامش قبل از طوفان💔 با هر قدمت می پیچید،فریاد یلی در میدان💔 عاشق که شدی،بی باکی💔 عشاق علی،بی ترسند💔از خاطره ات لرزانند💔 از اسم تو هم می ترسند!!💔حاج قاسم💔
تاپیک که خیلی زور نداره..کاربریت بترکه چی میگی؟؟

امضا قبلیم  اگ خونده باشی

گفتم کاربری چهارممه

نه دعوایی نه هیچی

پستامو گذارش میزدن

این دفعه گعتم مودب تر اروم تر صحبت کنم

ولی ببین اخه

خوب نگاه هیچ کس هیچی نمیگه الان اگ یه نفر که تاپیک‌ دروغ زده بود این حرفو میزد انلاینا میرختن تیکه ...

عزیزم اینجا یه عده روشنفکرهستن که من همیشه دلم میخواد خودشون و زندگیاشون و روابطشونو از نزدیک ببینم فقططط

چقد گوشت تلخ
دنیا از اینستاگرام که نمیتونیم بیرونت کنیم حداقل بزا اینجا بترکونیمت

هه هه 

بخندین بهش بخندین

چقد نمکی تو اخه

2706