2733
2734
عنوان

باورم نميشه كات كرديم

230 بازدید | 18 پست

دوسال باهم بوديم...به قصدازدواج

هر هفته بامامانش حرف مي زدم...خواهرش هرروز بهم پيام ميداد 

ي سري ازفاميلاشون مي دونستن اصلا قرامون ازدواج بود...عيذپارسال ميخواستن بيان كه بابام هي شرط گذاشت

من زياد بهش گيرميدادم ك كجايي چكارميكني واينا

ديشب چنددقيقه انلاين بود ولي پياممو سين نمي كرد بهش گفتم باكي چت ميكني چراجواب نميدي

دعوامون شد...همو بلاك كرديم

یعنی دیگه نمیخوام کسی تو زندگیم باشه تنهایی برام بهتره. درضمن کافر همه را به کیش خود پندارد

اينم اس ام اس كرد

نكنه دلش ي جاي ديگه گيرع؟

پيوسته آرزوكنمت بلكه آرزو از شرم ناتواني خودجان به سرشود...💓 خداياخودت منُ به عشقم برسون💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خب گیردادنم تاحدی خوبع اینجوری هی شکاک بازی دربیاری هرکیم باشع خستع میشع

حتي عشقت؟

پيوسته آرزوكنمت بلكه آرزو از شرم ناتواني خودجان به سرشود...💓 خداياخودت منُ به عشقم برسون💔
باااز خوب میشین باهم عزیزدلم عشق های واقعی قهر و اینا حالیشون نیس

ولي از ديشبه بلاكم

دوسال ک چیزی نیس

ما ۷ سال باهم بودیم همه چی برام فراهم میکرد

همه میدونستن 

مامانش برام همه چیز میخرید 

از همه عروساش بیشتر دوسم داشت 

ابجیش ک کلا شمارمو داشت باهم میحرفیدیم

ولی جدامون کردن بزور شوهرم دادن خانوادم

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
2738
دوسال ک چیزی نیس ما ۷ سال باهم بودیم همه چی برام فراهم میکرد همه میدونستن  مامانش برام همه چ ...

واي چقدرسخت

واي چقدرسخت

فکرشو کن من از ۱۳ سالگی باهاش بزرگ شدم 

بچه بودم 

اینقد هوامو داشت 

میگفت تو کوچولوی خودمی خانوم خودمی خودم باب دل خودم بزرگت کردم😔

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین

اسی پسرایی ک الکی بهونه میارن  بلاک میکنن بدون دلش جلی دیگست...ِِمن 5 سال با پسرخالم بودم همیشه بهش شک داشتم....اون میگفت ک دیوونه وارمنومیخواد  بعداز 5 سال براحتی ولم کردورفت.....اسی دیگ سمتش نرو تا خودش بیاد

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............
2706