2737
2734
عنوان

نتیجه خرید اینترنتیتو بگید (نتیجه بد رو میگم )

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 30 پست

منم لباس نوزادی خریدم، سایز ۲

وقتی رسید دستم، بازکردم، دیدم خیلی کوچیکه درحد سایز صفر، با اینکه روش برچسب سایز ۲ زده، جنس پارچشم  خیلی خیلی نازکه..‌.

میشه خواهش کنم یه صلوات برای حاجت روا شدنم بفرستین😔ممنونم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من این اواخر یه قلم پاکسازی پوست از دیجی کالا گرفتم. خواهرم بسته رو تحویل گرفته بود و گفت سوزنهاش با ...

خواهر منم از دیجی کالا لباس نوزادی سفارش داد جنسش خیلی بد بود بوی نفت میداد....یه ماگ سفارش داد خیلی کوچیک بود ...بعضی چیزای کوچیکش خوب بود مثل پایه نگهدارنده موبایل مثلا

2728
ای واااای خب چیکار کردی؟

هیچی 

پس ک نگرفت

تازه یادم شد بگم گفت مانتو شلوار با هم

بعد مانتو رو فرستاد

گفت ببخشید من اشتباه گفتم

کلیم ک حرف بارم کرد و نفرینم کرد

دگ منم سعی کردم بفروشمش ب فروش ک نرفت دگ بیخیال شدم شستمش سایز خودم کردم بپوشم لااقل پولم حیف نشه ۲۳۰ تومان

هیچی  پس ک نگرفت تازه یادم شد بگم گفت مانتو شلوار با هم بعد مانتو رو فرستاد گفت ببخشید من ا ...

ای بابا عجب بی انصافایی ....

اونوقت عکس مانتوهاشون طوریه که آدم وسوسه میشه بخره

2738
ی کانال تلگرامی بود.. مانتوعه رو انداخته بودن داخل ی کارتون کوچیک ک چروووک چرووک بود رنگ صورتی چرک ...

کدوم کانال؟

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
من از یه کانال تلگرامی خرید کرده بودم یادم نیس اسمشو ولی از اینا بود ک میزنن ارزانسرای فلان شعبه 4 ...

بلاکت کرده؟

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
من قاب گوشی میخوام بخرم ولی نمیدونم ازکدوم پیج بخرم

دیجی کالا من خریدم خیلی راضی ام 

یه بار یه شلوار لکه دار برام ارسال کردن بیشرفاااا...یادم نیست اسم کانالش ولی تو قروه ی سنندج بود مغا ...

انشالله خیره عزیزم 

بلاکت کرده؟

نه بلاک نکرد ولی پیامام رو نخوند

بعدم اون مانتویی ک من سفارش دادم رو کلا از کانالشون پاک کردن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هر کی لایک میشه یه صلوات واسش فرستادم حاجت روا بشه...و اما خبر خوب اینکه خدا صدات رو شنیده و آرزوت توی صف اجابت قرار گرفته...  فقط 👌 اینقد دیگه مونده... مواظب باش جا نزنی...   😉
2706