2703
2553

اسم پیجی که ازت کلاهبرداری کرده رو بذارید آگاه شیم

اینایی که مورد اعتمادن ایدی بذارید خیلی مهمه که همه آگاه بشن 

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉

ی کانال تلگرامی بود..

مانتوعه رو انداخته بودن داخل ی کارتون کوچیک ک چروووک چرووک بود

رنگ صورتی چرک سفارش دادم صورتی روشن روشن بود مانتوعه

سایزش افتضاح بود

کثیف بود انگار لکه خون روش بود اه نگم برات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من از یه کانال تلگرامی خرید کرده بودم یادم نیس اسمشو ولی از اینا بود ک میزنن ارزانسرای فلان شعبه 4

اول 30 تومن ازم گرفتن بعد ارسال کردن

پول پست هم گرفتن ازم

وقتی بسته اومد دیدیم هزینه پست رایگان بوده

و اصلا اون چیزی ک من میخواسنم هم نفرستاده بودن 

بعدم ک خواستم پیگیری کنم گفتن ما هم مثل شما و دیگه هم جواب ندادن

کلا اونایی ک اول ی مقداری از هزینه رو میگیرن کلاهبرداریه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هر کی لایک میشه یه صلوات واسش فرستادم حاجت روا بشه...و اما خبر خوب اینکه خدا صدات رو شنیده و آرزوت توی صف اجابت قرار گرفته...  فقط 👌 اینقد دیگه مونده... مواظب باش جا نزنی...   😉

یه بار یه شلوار لکه دار برام ارسال کردن بیشرفاااا...یادم نیست اسم کانالش ولی تو قروه ی سنندج بود مغازه اش

امروزم از یه جا دیگه سفارش لباس پوشیده دادم برای یلدا 

ببینم چطور میشه 290 تومنم ریختم به حساب

2714

من این اواخر یه قلم پاکسازی پوست از دیجی کالا گرفتم. خواهرم بسته رو تحویل گرفته بود و گفت سوزنهاش باز شده بود و پلمپ نبود...احتمال میدم مرجوعی یکی دیگه رو برام فرستادند.چند بار زنگ زدم و پیام دادم برای مرجوع کردن...ولی نشد .گفتن مرجوعی نداریم...گفتم : این همه مشتری پای همین محصول تو سایتتون گفتن ما مرجوعی کردیم...خانومه گفت شاید اونا الکی نوشتن ...در حالی که کامنت ها قبلش بازبینی میشه و اینطوری نیست که هر نظری منتشر بشه.

قبلشم از همون دیجی یه گوشی گرفتم که مشخصات جنس با محصولی که تو صفحه تبلیغ کرده بودن فرق داشت 

دیگه بمیرم هم از دیجی کالا خرید نمیکنم

2706