2737
2734
عنوان

یکی رفیقام صد تا قرص کلونازپام داره جمع میکنه ..میکشه یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20113 بازدید | 146 پست
عزیزم شما رد دادی از طرفی می خندی و استیکر قلب میذاری از طرفی میخوای خودکشی کنی 😑😑🙌

خب اگ اینا رو نذارم شک میکنید ک مجبورم وانمود کنم اینجوری ک گسی شک‌نکنه ..ولی چون نمیشه تاپیکا رو پاک کرد ضایع میشم😔

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم کاری نمیتونه بکنه جز اینکه بهشون میگه که در نیومدم بنظرم توهم اگه علاقه نداری دوباره کنکور بده ...

حالا فامیلا همشون ب درک واصل شن ایشالله ک منو دارن ب درک واصل میکنن 

ولی خودمم نگاه میکنم میبینم با این همه زجر خدا حواب زحماتم رو نداد اخرش شدم زیر بیمار جمع کن😓

چرا عزیزم ؟

ناراحت شدم اینو پرسیدی

خواهش می کنم اینکارو نکن

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین
2742
هعیییی خدا  عزیزی❤💙❤💙

خواهرم مشکلتو بهم بگو

شاید بتونم کمکت کنم

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین
خواهرم مشکلتو بهم بگو شاید بتونم کمکت کنم

قربونت برم💙

مشکل من حل شدنی نیس ی سال پشت کنکور موندم از همه چیم زدم و حبس بودم تو خونه

الان بهورزی ازاد قبول شدم ترمی سه میلیون باید پول بدم 

حرف های دیگران و طعنه هاشونم برام سنگینی میکنه😖😖

قربونت برم💙 مشکل من حل شدنی نیس ی سال پشت کنکور موندم از همه چیم زدم و حبس بودم تو خونه الان بهور ...

ای بابا

ای بابا

گور پدر کنکورم کردن

به جهنم بابا.فک کردم حالا چی شده

نرو امسال بابایکم بیخیال شو

به خودت یه فرصت دوباره بده

2740

[QUOTE=166002107]ای بابا ای بابا گور پدر کنکورم کردن به جهنم بابا.فک کردم حالا چی شده نرو امسال بابایکم بیخیال شو ...[/QUOTEزندگیم همه چی رو هواست

حرفای دیگران و کاراشون و نگاشونم ب شدت اذییتم میکنه من خیلی ارزش و احترام واسم مهمه

نمیتونم ببینم هیچ ارزشی تو زندگیم ندارم و صرفا بخوام نفس بکشم

[QUOTE=166002107]ای بابا ای بابا گور پدر کنکورم کردن به جهنم بابا.فک کردم حالا چی شده نرو امسال بابا ...

این آدما تا آخر عمر دورت هستن و قراره بابت هر کار اشتباه یا بی نتیجه ی تو این رفتارو از خودشون نشون بدن

بعد می خوام بدونم پس نقش عزت نفس تو چی میشه؟

شکست خوردن نشونه ی ناتوانی نیست همیشه..نشونه ی کم تلاشیه

بیشتر تلاش کن

و اینکه خودتو قبول کن..با همه ی کم و کاستی ها

این آدما تا آخر عمر دورت هستن و قراره بابت هر کار اشتباه یا بی نتیجه ی تو این رفتارو از خودشون ...

من خیلی زحمت کشیدم 

اما این زحمتا و این تحقیرا و این بدبختیه الانم ب هیچ وجه تو کتم نمیره امیدوارم فقط فرصت مناسبش گیر بیاد

من خیلی زحمت کشیدم  اما این زحمتا و این تحقیرا و این بدبختیه الانم ب هیچ وجه تو کتم نمیره امید ...

می فهممت

تو مقصر نیستی

مقصر این کنکور غیراستاندارد لعنتیه

از خدا بخواه تو رو تو جایگاهی که لایقشی بزاره

خدا بزرگه

می فهممت تو مقصر نیستی مقصر این کنکور غیراستاندارد لعنتیه از خدا بخواه تو رو تو جایگاهی که لایقشی ...

هعیییی مرسی عزیزم😧😩💚💚

حالا فامیلا همشون ب درک واصل شن ایشالله ک منو دارن ب درک واصل میکنن  ولی خودمم نگاه میکنم میبی ...

عزیزم همیشه منتظر اتفاقای خوب باش و به چیزای خوب فکر کن اینجوری که هی خودتم به خودت بگی که من بدبختم خدا منو دوست نداره کم کم این چیزا اتفاق میفتن اگه به کائنات اعتقاد داری اینو بگم که به هر چیزی که فکر بکنی اونو سمت خودت میکشونی پس منتظر اتفاقای خوب باش و از خر شیطون بیا پایین تو که نمیدونی تا چند سال دیکه چه اتفاقای توی زندگیت میفته بعدشم اگه تو بخوای واسه هر چیز ناراحت کننده ای  خود کشی کنی این  ضعف تورو نشون میده 

عزیزم واقعااا بهداشتا دارن کار بهیاری میکنن😲😲😲😢😢😢😖😖😖😖 ینی بهداشتا باید زیره بیمارا رو جمع ...

زیر بیمارا رو نه.بهیار تعریفش با کمک بهیار و کمک پرستار فرق داره.بزنی تو نت میاره وظایفشون رو

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
2706