2733
2734
عنوان

یکی رفیقام صد تا قرص کلونازپام داره جمع میکنه ..میکشه یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20107 بازدید | 146 پست
خودخرشه تاپیک قبلیشو بخون واسه رشته کنکورش میخواد خودشو بکشه

😐😐‌یا خدا مردم دیونه شدنه په چرا می خواد خودشو بکشه در نیومدی که نیومدی این که چیز بدی نیست منم خواهرم سه سال پشت کنکور مثل خرم میخونه الانم دوباره داره میخونه توهم بجای اینکه اینقدر به فکر خود کشی باشی بلند شو برو یه روانشناس باهاش دردو دل کن تا سبک بشی دیگه به فکر خود کشی‌هم نباشی 

ببین دختر جان من پرستار روانپزشکی ام... کلوناز نمیکشه خییییالت آسوده... بعدشم خ از بچه هایی ک بهدا ...

عزیزم واقعااا بهداشتا دارن کار بهیاری میکنن😲😲😲😢😢😢😖😖😖😖

ینی بهداشتا باید زیره بیمارا رو جمع کنن ؟ در حده ب خاطر‌همینه ین هیچ دیگ نگاه هم نمیکنه ب من یا حتی ی تبریکم نمیگ چون باید برم نوکری بعد از این همه درس 😓

برام مهم نیست ک چی میخوان پشت سرم بگن هرگز مهم نیست

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم میدونم برا خودت میخوای ولی اشتباه نکن من خودم اینکار کردم ولی مثل چیز پشیمونم این دنیاتو بساز ...

عزیزم واسم مهم نیسته هیچی 🙃 خدا منو اگ دوست داشت جواب سختیام رو میداد 

2728
😕☹☹☹💚💚💚💚❤❤❤ باشه عزیزم

افرین نبینم دوستت از این فکرا بکنه هروقت ناراحت بود بگو بیاد با من صحبت کنه خودم نوکرشم😘😥💜

منوخدآمرفیق فابیم☺️افتخارم اینه خوزستآنیام😍 فقط انرژی مثبت😉تاجیآ دستآ بالآ بالآ💙ته تغآریِ بابا خآن👋😉پروازی ۶۵٠😻😛 من از اون آبـی خفنام(؛💫 بعد از خدآ فقط اسم تو بهم آرامش میده یاحسین💚😁اسفندی😎❄دختری که مرجع تقلیدش کوروش و داریوشِ👑😇 مراقب طبیعت باشیم🌱🐥زودا که نباشد وی و "ایران" باشد😏
خودت می خوای نه هنوز ۱۹ سالته فرصت زیاد داری این فرصتو از خودت نگیر خودکشی گناه کبیره هستش وخدا اصلا ...

از کجا میدونی خودم ؟ شاید رفیقم باش واقعا !خدا رو مطمئنم ک میبخشه 😊 قبلا تحقیق کردم ک کسایی خودکشی کردن و مردن و وقتی ب خواب عزیزانشون اومدن سر و وضعشون خیلی خوب بوده این ینی خدا میبخشه

2740
از کجا میدونی خودم ؟ شاید رفیقم باش واقعا !خدا رو مطمئنم ک میبخشه 😊 قبلا تحقیق کردم ک کسایی خودکشی ...

نه اشتباه محضه! تجربه های نزدیک ب مرگ رو بخون

ببین کسایی که خودکشی کردن چطور بودن

عزیزم خودکشی دخالت مستقیم تو کار خداست، بزرگی و اقتدار خدارو زیر سوال بردنه و این شرکه 

خدا بارها گفته از شرک نمیگذرم

منوخدآمرفیق فابیم☺️افتخارم اینه خوزستآنیام😍 فقط انرژی مثبت😉تاجیآ دستآ بالآ بالآ💙ته تغآریِ بابا خآن👋😉پروازی ۶۵٠😻😛 من از اون آبـی خفنام(؛💫 بعد از خدآ فقط اسم تو بهم آرامش میده یاحسین💚😁اسفندی😎❄دختری که مرجع تقلیدش کوروش و داریوشِ👑😇 مراقب طبیعت باشیم🌱🐥زودا که نباشد وی و "ایران" باشد😏
نکن این کارا تو فکرش نرو خواهش میکنم میتونم بپرسم مشکلت چیه و چن سالته؟

توی تاپیکام هست عزیزم😊 من ۱۹ سالمه گلم

فلج میکنه ها ادم فلج هم که میدونی چقد خودش و اطرافیانش اذیت میشه بمیری بهتره تا اینکه فلج بشی پس ...

بچه ها ک گفتن تا ده تا میره تو کما طرف😊

اسی خودت میخوای خودکشی کنی دیونه شدی یعنی نزدیکم نیسی حالتو می گرفتی مگه احمق شدی حالا که اون رشته ا ...

هعیییی عزیزم هیچ کس شرایط منو نمیدونه

از اینک بعد از کلی زحمت توی ی جایگاهی قرار بگیری ک بری زیره بیمارا رو جمع کنی قلب ادم تیر‌ میکشه

من احساس میکنم زندگی کردن واقعا ی چیز مسخرست 

من چند نفرو اينجوري ديدم فقط كليش داغون ميشه تا اخر عمرش هر هفته بايد بره بيمارستان و دياليز كن ...

صد تا یا صد و پنجاه دیگ حتما میکشه 

کارش ب این چیزا نمیکشه😊

2706