2737
2739
عنوان

یکی رفیقام صد تا قرص کلونازپام داره جمع میکنه ..میکشه یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 19735 بازدید | 146 پست
سنش ۱۹ هستت

اسی خودت میخوای خودکشی کنی دیونه شدی یعنی نزدیکم نیسی حالتو می گرفتی مگه احمق شدی حالا که اون رشته ای که دوست داشته قبول شده ابنم شد دلیل نمونه اش خودم کامل مدرسه نمونه و دانش آموز برتر کلاس بودم سه سال پشت هم کنکور دادم اولش هوشبری شبانه قبول شدم نرفتم سال بعد انتخاب رشته نکردم مثه رتبه قبلم شد سال اخر بد انتخاب رشته نکردم بعد ۱۴سال هنوز فامیل باورشون نمیشه ومیگن چطور تو کجا ابن رشته که خوندی کجا آسمون که به زمین نیومده من اشتباه کردم سال سوم رفتم یکی از دوستام ۵سال نشست پشت کنکور الان دندانپزشک شده 

خدایا نگاهت رو از ما نگیر
😍😍😍😍😍😃 خب پس مرسی کلم😘😘😘 پس چی میگن ک فلج ملج میکنه؟

برا خودت می خوای؟

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره من با یه بسته اش خودکشی کردم معدم شست و شو دادن اون ک دیگع صدتا قطعا میمیره اگه زود نرسه بیمارست ...

چراااا

زِندِگیِ بَنَفش 💜 با افتخار گیاهخوار و وِجتِریَن هستم و حامی حیوانات
2738
اره ولی همون موقع رفتم بیمارستان.تو راه بودیم دیگه چیزی  ادم نمیاد تا فردفردا ظهر

اخیییی🙁🙁🙁

خوشحالم ک خوبییی😘😘😘

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
بستگی داره من نامزدم چهل تا متادونو ترامادول خورد تو کما رفت خوب شد😔خودمم خیلی خوردم قرص تشنجو اینا ...

الان خوبی ؟ 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
اسی خودت میخوای خودکشی کنی دیونه شدی یعنی نزدیکم نیسی حالتو می گرفتی مگه احمق شدی حالا که اون رشته ا ...

یعنی عصبیم کردی اینقد اشتباه تایپی دارم اون قرصها رو هم بریز تو توالت من اگه بجایگاهی که میخواسم نرسیدم در عوض چیزای من دارم که قبلا نداشتم بچه های گلم رو با دنیا عو ض نمی کنم گوربابای دانشگاه ومردم که تبریک میگن یانمیگن مردم به سردرد خودشون بیشترازمرگ شمااهمیت میدن براخودت زندگی کن

خدایا نگاهت رو از ما نگیر
من داداشم از این قرصا خورد واسه خواب اولیو خورد دید خوابش نبرده بلند شد دومیرم خورد بعد از چهار ...

خب پس اره دیگ قرص قوی هست ب سختی داروخونه ها میدن ب طرف 

من یبار خیلی ناراحت بودم 4 تا زاناکس 1 خوردم منگ بودم تایه هفته از جامم نمیتونستم پاشم انقدر داغون ش ...

الهییی هزیزه دلم 🙁🙁🙁

زاناکس جیه ؟ چ قرصیه چ جوری گرفتی ؟

منم عقد بودمو جاهل یه بسته خوردم مغدمو شستشو دادن تا یک هفته منگ بودم تا دو روز کامل لوله هم در نیوردن از معدم یعنی شکر خوردم از این کارا کنم 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
2706