2410
2553
عنوان

یکی رفیقام صد تا قرص کلونازپام داره جمع میکنه ..میکشه یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 18913 بازدید | 146 پست
تاپیکای قبیم بخونی متوجه میشی  ولی خدایی ضایع نکنی منو اینجا میفهمی ک چی میگم😣

خودت می خوای نه هنوز ۱۹ سالته فرصت زیاد داری این فرصتو از خودت نگیر خودکشی گناه کبیره هستش وخدا اصلا نمیبخشه حواست باشه اون دنیاتو جهنم نکن به زندگزت برس از خدا کمک بخواه انشالله مشکلاتت برطرف میشه

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
تاپیکای قبیم بخونی متوجه میشی  ولی خدایی ضایع نکنی منو اینجا میفهمی ک چی میگم😣

دخترررر خوب😐بخاطر من ب دوستت بگو نکن😑😭

منوخدآمرفیق فابیم☺️افتخارم اینه خوزستآنیام😍 فقط انرژی مثبت😉تاجیآ دستآ بالآ بالآ💙ته تغآریِ بابا خآن👋😉پروازی ۶۵٠😻😛 من از اون آبـی خفنام(؛💫 بعد از خدآ فقط اسم تو بهم آرامش میده یاحسین💚😁اسفندی😎❄دختری که مرجع تقلیدش کوروش و داریوشِ👑😇 مراقب طبیعت باشیم🌱🐥زودا که نباشد وی و "ایران" باشد😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ده تا قرص کارامازپن خوردم سه روز رفتم تو کما الته همون لحظه ای که خوردم فهمیدن بردن لوله زدن تو ح ...

اخییی عزیزم خداروشکر ک خوبی😍😍😍😄

میگم این قرصی ک گفتی کامازپن چیه ؟ داروخونه میده چند تا خوردی؟

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

ببین دختر جان من پرستار روانپزشکی ام...

کلوناز نمیکشه خییییالت آسوده...

بعدشم خ از بچه هایی ک بهداشت خوندن تو خود بیمارستان ما دارن کار بهیاری میکنن...دوست نداری رشته ات رو نمیزدی خوب....

الانم چیزی عوض نشده.یسال بخون هر چی دوس داری بزن.حداقلش اینه ک میگن تلللاش کرد و نتونست ن ک بگن ضعیف النفس بود کم آورد خودشو کشت...تازه با انصاف باشن و اینو بگن.چ میدونی نگن بی آبرویی کرده و خودشو کشته...

ما مورد داشتیم بچه هاشو زده بود کشته بود...این آدم خودشو بکشه بازم حق نمیدم بهش ولی دلیلش منطقی تر از توعه...

نکن فرزندم...خودتو سر زبونا ننداز و جیگر مادرتو هزار تیکه نکن

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
2456
اخییی عزیزم خداروشکر ک خوبی😍😍😍😄 میگم این قرصی ک گفتی کامازپن چیه ؟ داروخونه میده چند تا خوردی؟

عزیزم شما رد دادی از طرفی می خندی و استیکر قلب میذاری از طرفی میخوای خودکشی کنی 😑😑🙌

🍂🍁 من دختری از تبار پاییزم 🍁
اولا خودت یا رفیقت داره غلط بیجا میکنه..بره روانپزشک قطعا بهش با دارودرمانی کمک میشه بعدشم کلونازپام ...

🙁🙁❤❤

کلونازپام ک خیلی خطریه ب هر کسی ک نمیدن 

2714
صد در صد  مسمومیت دارویی هم نیاره کبدشو از کار نندازه کلیه شو مسموم نکنه  حتما حتما مغ ...

😍😍😍😍😍😃

خب پس مرسی کلم😘😘😘

پس چی میگن ک فلج ملج میکنه؟

🙁🙁❤❤ کلونازپام ک خیلی خطریه ب هر کسی ک نمیدن 

ببخشیدا چس هم نیست  

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
2706