2733
2739
عنوان

نترسیدن از کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا  بجان خودم یساله که یه تیکه لباس نرفتم بازار بخرم پامو تو فروشگاه نزاشتم  هیچ جا ...

شانس نداریم خواهر همینا نمیگیرن تا حالام ک نگرفته ولی خب ممکنه ناقل بی علامت باشه من از این میترسم

2728
شانس نداریم خواهر همینا نمیگیرن تا حالام ک نگرفته ولی خب ممکنه ناقل بی علامت باشه من از این میترسم

اره عزیزم بعضیا علائم ندارن ولی مبتلا هستن

بخاطر سلامتی خودت و بچه هات درو باز نکن روش

دقیقا  بجان خودم یساله که یه تیکه لباس نرفتم بازار بخرم پامو تو فروشگاه نزاشتم  هیچ جا ...

وقتی هیچ جا نرفتی اینا رو برا چی مصرف کردی؟

منم تو خونه ام. نهایت ده تا ماسک‌مصرف کردم چون اصا بیرون نمیرم دیگه الکل و پد واسه چی؟

2738
اره عزیزم بعضیا علائم ندارن ولی مبتلا هستن بخاطر سلامتی خودت و بچه هات درو باز نکن روش

اخه دیوار ب دیوارمونه مسکن مهرم یه جوریه ک کلا صدا میره ینی میدونه خونه ام

وقتی هیچ جا نرفتی اینا رو برا چی مصرف کردی؟ منم تو خونه ام. نهایت ده تا ماسک‌مصرف کردم چون اصا بیرو ...

خودم خونه هستم شوهرم که هرروز سرکار میره

تو طول یکسال فقط ۱۰ تا ماسک مصرف کردین؟؟ عجبااا

ازبیرون که وسایل میخره

پس چطور ضدعفونی کنیم؟؟ 

خودم خونه هستم شوهرم که هرروز سرکار میره تو طول یکسال فقط ۱۰ تا ماسک مصرف کردین؟؟ عجبااا ازبیرون ک ...

اونا ک قابل شستشو هس سریع میزارم سینک و با مایع میشورم غیر شستشو ها هم تا دو روز پشت در هست بعد میارم داخل

بله ماسکم همون تعداد.چون اصلا بیرون‌ نمیرم ب هیچ وجه.یکی دوبار بانک رفتم دو سه بارم داروخانه و دکتر و..

خونه مامانمم سه بار رفتم ک تو ماشین ماسک نمیزنیم اونجام نمیزنیم دیگه لازم نداشتم