2726
عنوان

نترسیدن از کرونا

279 بازدید | 36 پست

بچه ها یه همسایه داریم ریه اش مشکل داره،قلبش 45درصد کار میکنه و 38سالشه،اصلا از اینکه کرونا بگیره نمیترسه هر روز بدون ماسک همه جا میره هرشبم بدون استثنا میره دورهمی خونه دخترعموش،منم ک تذکر میدم بهش میگه تو زیادی حساسی انقدر حساس نباش تازه ب منم میگه بچه رو تو خونه دیونه کردی بیرون ببر،ما چون اخرین طبقه هستیم فقط میریم پشت بوم والا میترسم از دست این زن تا رو پشت بومم بدون ماسک برم گرفتاری شدم والا همشم میاد ب هر دلیلی در خونم ک اب دارین برق دارین؟دیونم کرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من نمیدونم چرا نمیترسم 

البته اینکه از وضعیت بیرون خبر ندارم دلیلیه واسه خودش

اولایل کرونا یه بسته ماسک خریدیم هنوز تموم نشده 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم

اتفاقن یه ادمی تو شهررما بود مشکل قلبی داش عمل کرده بود اصلن رعایت نمیکرد گرف فوت کرد ادم خوبی بود ولی میگن خیلی از همکاراشو مبتلا کرد 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

خوش بحالش شوهر من پزشکه تخصص قبول شده دیشب جراحی داشتن کرونایی بوده از صبح دارم بهش،روحیه میدم که نه نگران نباش نمیگیری بگیریم هم ما جوونیم چیزی نمیشه افسردگی گرفته دیشبم یکی از پزشکا فوت کرد روحیه اش خرابه

بعد جالبه این بی فرهنگا نمیگیرن☹🤚

دقیقا 

بجان خودم یساله که یه تیکه لباس نرفتم بازار بخرم

پامو تو فروشگاه نزاشتم 

هیچ جا عروسی و مهمونی نرفتم

خدا میدونه که تا الان بیشتر از ۲۰ لیتر الکل مصرف کردم بجز ماسک و پد و ..

پوست دستم از شستشوی زیاد تاول زده ولی آخرم گرفتیم😔😔

خوش بحالش شوهر من پزشکه تخصص قبول شده دیشب جراحی داشتن کرونایی بوده از صبح دارم بهش،روحیه میدم که نه ...

انشالله سلامت باشن شوهرتون منم واسش دعا میکنم عزیزم ک همیشه سالم باشه

2706