2737
2739
عنوان

بیاین جریان سیسمونی دوقلوهامو بگم

2156 بازدید | 134 پست

تا حالا شده کاملا درمانده بشین و صبوری کنین بعد همه چی خود به خود جور بشه؟؟؟؟؟؟

مامانم وضعش خوب نبود دلم نمیومد ازش پولی بگیرم شوهرمم چون سر یه سری مسایل باهام لج کرده بود تا یک ملیون ک برام خرید کرد گفت دیگه چیزی نمیخرم. من موندم دوملیون پس انداز خودم و سیسمونی دوقلو😍😭

کاملا حس درماندگی میکردم میگفتم چی بگیرم با دوتومن قصد کردم فقط چیزای واجبو بگیرم ولی باز کم میومد برا دوقلو. 

ولی هیچی به هیچ کس نمیگفتم نه به شوهرم نه به مادرم فقط میگفتم خدایا یه کاری کن بتونم باهمین پول چیزای واجبو بخرم 

امید زندگیم دوقلوهام😍 

حالا که پنج ماهه باردارم از در و دیوار داره برام میرسه از جاهایی که فکرشو نمیکردم داره همه چی جور میشه نمیدونم پاداش صبوریمه یا چی 

ولی خیلی حس عجیبی دارم باورم نمیشه خدا انقد قشنگ همه چیو جور کرد برام

امید زندگیم دوقلوهام😍 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

حتی تو ذهنمم نمیومد بتونم کمد بخرم کالسکه بخرم اما همه چی جور شده برام . حتی یه تشک داشتم براشون میگفتم رو اون تشک دوتاشونو باهم میخوابونم ولی الان داره همه چیم جور میشه 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
حالا که پنج ماهه باردارم از در و دیوار داره برام میرسه از جاهایی که فکرشو نمیکردم داره همه چی جور می ...

منم تو هردوتا بارداریم دیدم هیچ وقت دستم تنگ نمونده و هرچی خواستم خریدم و خدا رسونده خداروشکر.

2738

اره عزیزم پس چی

حالا ببین خدا تا کجاها برات برکت بیاره

سیسمونی هم از من میشنوی گلم خواهشا چیزای الکی نگیر

من سر پسرم گرفتم انقدر جا کم دارم

اصلنم ن برای پسرم ن برای دوقلوهام ی سری وسایل استفاده نشد

ترسناک تر از هر موجودی روی کره زمین اونایی هستن ک جهان بعد از مرگ رو قبول ندارن...اللهم عجل لولیک الفرج
ای جاااانم چقدر به فکرت بدم شوهرت عقلش اومد سر جاش انشالله دیگه؟!

اره خداروشکر خیلی بهتر از اون موقع شده .من چند وقت خیلی اذیت شدم از همه طرف از شوهرم از فکر وسیله برا بچه هام ولی الان خداروشکر همه چی خوب داره پیش میره 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
حالا که پنج ماهه باردارم از در و دیوار داره برام میرسه از جاهایی که فکرشو نمیکردم داره همه چی جور می ...

منم هروقت اینطوری درمونده میشم بخصوص توی مسائل مالی میگم خدایا فقط بخودت میسپارم.

دانشجوبودم شهر غریب یوقتایی پولم کم میومد روم نمیشد به بابام و نامزدم بگم.میگفتم خدایا خودت واسم جور کن.بخدا جورمیشد.

‌یهو میدیدم نامزدم خودش واسم پول فرستاد یا عمم مناسبتی بهم کارت هدیه میداد

شما هم جواب صبوری و توکلتو گرفتی عزیزم

خدایاشکرت
منم تو هردوتا بارداریم دیدم هیچ وقت دستم تنگ نمونده و هرچی خواستم خریدم و خدا رسونده خداروشکر.

دقیقا . باورم نمیشه عموی من که اصلا تا حالا برام یه کادو هم نداده یهو میاد پول میده میگه برا بچه هات خرید کن 😭😭😭 یا از طریق دیگه خیلی همه چیم داره جور میشه ان شاالله برا همه اینجوری باشه 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
دقیقا . باورم نمیشه عموی من که اصلا تا حالا برام یه کادو هم نداده یهو میاد پول میده میگه برا بچه هات ...

ایجان انشالله که بسلامتی بدنیابیان عزیزم 😍😍هردوشون دخترن؟؟

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍

خب خداروشکر انشاالله بیشترم برات جور بشه 

خیلی کارخوبی کردی که مامانتو تو فشار نزاشتی خدام براهمین کمکت کرد 

من دیدم خانومایی روکه خیلی مغرورن و اصلا خانواده هاشونو درک نمیکنن حتی بهترین چیزارو میخوان 

توفامیل خودمون هس مامان طرف رفت از این ور و اونور قرض کرد به یه بدبختی که دخترش گفته بود من بهترین سیسمونی رو میخوام نمیخوام ابروم بره فقط بخاطر اینکه پز بده اینقدر مامان طفلکشو اذیت کرد

🧚‍♀️
2706