2737
2739
عنوان

با شوهرم حرفمون شده بود مامانش اینا یه ساعت پیش اومدن اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 1470 بازدید | 93 پست
عزیزم همین که شوهرت به رفتار بد اونا پی برده و میپذیره خودش کلیه به نظرم شما سعی کن جواب بَدی و حرف ...

خانواده شوهر من این مدلی ان که اگه شوهرت طرفتو نگیره تغییر نمیکنن. من از اولشم خودم عکس العمل داشتم و شوهرمو قاطی نمیکردم بعدش دیدم هیییییچ تغییری ایجاد نمیشه. تا اینکه یبار بخاطر برخورد من دعوا شد و شوهرم طرفمو گرفت گفت از خودتون یاد گرفته. بعد از اون یکم با سیاست تر رفتار میکنن جلو شوهرم و بعضی کاراشونو جمع کردن. کلا ببین اگه شوهرم حالا با رفتار یا زبون پشتم درنیاد تغییر نمیکنن. همینن که هستن

الان کم محلی کن بعدا خودت بهش بگو جلوی شوهرت ک چرا اینجوری گفتی با ارامش بگو ناراحت شدم دیگه دلت باه ...

اصلا یکاری کردن دیگه مث سابق نیستم خودشونم میبینن.تا سراغمو نگیرن سراغشونو نمیگیرم از بس سمتشون رفتم و بجای جلب محبت فک کردن محتاجش نی. انقد نسبت بهشون بی تفاوت شدم که خودشونم میفهمن اما خب دیگه... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا یکاری کردن دیگه مث سابق نیستم خودشونم میبینن.تا سراغمو نگیرن سراغشونو نمیگیرم از بس سمتشون رفتم ...

میفهمم چی میگه 

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶
 ی جور بگو که بفهمه کارش اشتباه بود

نمیدونم واقعا دیگه هنگم. همش میگم رفتار عمدیو من برم بهش بگم که چی بشه. باید شوهرم بگه که حساب ببرن. وگرنه شاید خوشحالم بشن که ناراحت شدم و اومدم دارم بیان میکنم

2731
این در صورتیه که اون رفتار بد مادرشوهرت درحضور همسرت باشه که همسرت باید تذکر بده و ازتون دفاع کنه او ...

کار ما از این حرفا گذشته. حتی دعوا هم کردیم. جلو شوهرم که همیشه بهم بی محلی میکردن و خودشم میدید دلخور میشد و ظاهر ناراحت داشت جلوشون اما نمیتونست چیزی بگه. فقط وقتی منم رفتم تو قیافه اومدن بهش گفتن فلانی چشه اونم گفت از خودتون یاد گرفته. اما در کل میدونن ازشون شاکی ام. چون خودشون آنقدر ازم شکایت کردن اینور و اونور و پیش همه که منم زبونم باز شد و بعضی ایراداتشونو زدم تو روشون

نمیدونم واقعا دیگه هنگم. همش میگم رفتار عمدیو من برم بهش بگم که چی بشه. باید شوهرم بگه که حساب ببرن. ...

من همینجوری بودم همش محبت کردم اونا هرکار خاستن کردن شوهرم پشتمو نگرفت همیشه خواهرم میگفت از محبت خارها گل میشون ولی اخرش گل ک نشدن ببخشید ببخشید گوه شدن انواع واقسام‌بیماریها اعصاب گرفتم اخرشم همسرم گفت خودت ساده و بد بخت بودی بهشون رودادی ان شالله خدا بدلت ارامش بده

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶
من همینجوری بودم همش محبت کردم اونا هرکار خاستن کردن شوهرم پشتمو نگرفت همیشه خواهرم میگفت از محبت خا ...

😂😂آره والا اینام دندونای منو شمردن. فهمیدن روم نمیشه مث خودشون باشم. کم بی محلی نکردم الانم خیلی میسوزن که رفت و آمدو کم کردم اما هنوز همونن فقط یکم ظاهرشونو مهربون میکنن تا برگردی دوباره شروع کنن. منم که خیلی وقته دیگه کاریشون ندارم

2738
کار ما از این حرفا گذشته. حتی دعوا هم کردیم. جلو شوهرم که همیشه بهم بی محلی میکردن و خودشم میدید دلخ ...

از اینکه خودشونو به همسرت نشون دادن و همسرت میدونه که مقصر هستن و رفتارهاشون درست نیست میتونی استفاده کنی و شوهرت رو راضی به دفاع از خودت پیش اونا کنی بعد از صحبت هات با همسرت یکی دوبار که جلوی همسرت باهات بد رفتاری کردن شما هیچی نگو و ساکت بمون و به همسرت نگاه کن تا بفهمه شما چیزی نمیگی که اون حرف بزنه مطمئن باش دفعه سوم همسرته که خانوادش رو متوجه رفتارشون میکنه. 

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است...
😂😂😂😂😂😂همراه عرضه شعورم دارم.که البته همه ندارن 

می شه از این تاپیک بری بیرون!!!  امدی با استارتر دعوا!!  چون زورت به عروستون نمی رسه!!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
من همینجوری بودم همش محبت کردم اونا هرکار خاستن کردن شوهرم پشتمو نگرفت همیشه خواهرم میگفت از محبت خا ...

دقیقا مثل من!!!!!!  به مشاور که گفتم بهم گفت اونها هر چی بدیشون بیشتر می کردند تو بیشتر بهشون باج می دادی!!!  خوب پس چه دلیلی دارند که بخوان باهات خوب باشند!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

استارتر این تاپیک بخون به دردت می خوره!!

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5362129/بت-خانواده-همسر-را-بشکن

2706