2737
2734

هر وقت حرفمون بشه جلو دیگران بروز نمیدم که قهرم باهاش. اما این دفعه انقدر ازش عصبی بودم که اصلا محل خونواده ش نذاشتم. اینم بگم خونواده ش کلا با من اوکی نیستن اما باهاشون عادی هستم بخاطر شوهرم همیشه. مگه اینکه یه کار خاصی بکنن که منم در این مواقع ازخودشون یاد گرفتم قیافه بگیرم مث خودشون. اما این بار سکوت کامل بودم و رو ندادم. پذیرایی کردم و کنارشون بودم اما بی تفاوت. حس میکنم شوهرم پررو شده که هر اتفاقی میفته من بازم به روی خانواده ش لبخند میزنم. همیشه هم موضوع بحثمون رفتارای اوناس

دعوا زن و شوهری فقط مال شماست

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا بخاطر رفتار کسایی ک نقشی توو زندگیت ندارن، زندیگتونو تلخ میکنین و بحث میکنین؟! یبار برا همیشه راجع بهشون باهمسرتون صحبت و تمومش کنین. حیفه روزاتون ک با دعوا بگذره

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731

بحثارو نباید قاطی کنید 

شما با همسرتون برمشکل می‌خورید نیاز نیس با خانوادش جبران کنید 

همون طور ک دوست ندارید وقتی همسرتون باشما مشکل داره با مادرتون سرد و سنگین بشه

خوب به اون بدبختا چه.عروس مام اینجوریه موقعی که خوب و خوشن مامان بابای من کاره ای نیستن از درایت و عشق خودشونه.تو دعوا همه چیز تقصی مامان بابای منه و با اونا قهر میکنه خانوم.بعدم که اشتی میکنن میخواد باز حرف بزنه با مامان بابام اینبار اینا تحویلش نمیگیرن و ادامه ماجرا....😂

2738
چرا بخاطر رفتار کسایی ک نقشی توو زندگیت ندارن، زندیگتونو تلخ میکنین و بحث میکنین؟! یبار برا همیشه را ...

حرف می‌زنیم میگه حق با توعه اما تو رفتارش اینطوری نیس.انگار کلا باید بهشون روی بیجا بده

سعی کن‌کسی از مشکل تو خونت با خبر نشه سواستفاده میکنن

آره میدونم. اما انگار عادت شده اونا هر طوری باشن من خوب باشم باهاشون. دیگه میخوام مث خودشون باشم. الانم شاید بگن خودمون بحثمون شده شایدم بگن دوتایی بهشون رو ندادیم. چون من که حرف نمیزنم شوهرمم میره تو خودش

چرا بخاطر رفتار کسایی ک نقشی توو زندگیت ندارن، زندیگتونو تلخ میکنین و بحث میکنین؟! یبار برا همیشه را ...

اینا در صورتیه که مرد منطق داشته باشه و با یکبار حرف زدن مشکلو حل کنه''که اکثر مردای ایرانی ندارن

همسرم:جان منی به مختصر❤
خوب به اون بدبختا چه.عروس مام اینجوریه موقعی که خوب و خوشن مامان بابای من کاره ای نیستن از درایت و ع ...

لطفا مسائل خانوادگیتو نیار به تاپیک من تعمیم بده. میتونی عرضه داری برو به خودش بگو

اینا در صورتیه که مرد منطق داشته باشه و با یکبار حرف زدن مشکلو حل کنه''که اکثر مردای ایرانی ندارن

من ک شوهر اسیو نمیشناسم. ولی این مدل بحثای طولانی هربار ینی دو طرف منطق ندارن. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706