2752
2734
بابای منم یسال زودتراز بابابزرگم فوت شد بزووووور بهمون ۷۰تومن دادن درصورتیکه وقتی بابام فوت شد گفتن ...

ولی طبق قانون لطف کردن در حق تون😒 چون میتونستن حتی از پدر شما ارث ببرن!! و هیچی ام ندن

قانون باید بازنگری بشه

دل داری نیاز نداره دیگه کاریش نمیشه کرد خودشون باید شعور داشته باشن و بگن اینام سهم دارن انشاالله خد ...

اخه همشون خونه دارن حداقل دوتا ماشین چنتا دارن اخه من ک ازیت شدم چرا نباید برسه من پدرمم نبوده واقعا انسان هستن ک 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی اگ مادر فوت کنه بچه کوچیک ارث نمیبره درست گفتم؟

از اموال مادر ارث میبره ولی از اموال پدر بزرگ و مادربزرگ‌نه

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
2731
بنظرم حقه انگار تحریف شده من باورم نمیشه قران اینجوری شرع کرده بلشه

نه تحریف نشده واضح گفته شده

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
اخه همشون خونه دارن حداقل دوتا ماشین چنتا دارن اخه من ک ازیت شدم چرا نباید برسه من پدرمم نبوده واقعا ...

عزیزم 😔 بیخیال فکرشو نکن دنیا پراز این بی عدالتی ها ....

نذر کن به دلشون بیوفته ک بهت بدن وگرنه کاری نمیشه کرد ....این عوضیا با این کارشون اسلامم خراب کردن 

یعنی اگ مادر فوت کنه بچه کوچیک ارث نمیبره درست گفتم؟

از فرزندی ک فوت شده ب پدر و مادر میرسه

ولی از پدر و مادر ب فرزندی ک فوت شده نمیرسه

ینی مادر ایشون اگه مالی داشته ازش رسیده ب پدر بزرگ بعد همونو عمو عمه میتونن قانونا بردار برا خودشون!!😒

اره مادرم فوت شده بچه بودم پدرمم بالا سرم نبود پدربزرگم دوساله فوت کرده اما به من نمیدن چیزی

قانونا حق با اونهاست .پدربزرگتون خودش باید به فکرتون میبود و زمان حیاتش چیزی به نام شما میزد . خود مادرتون از خودش چیزی نداشته ؟ پدرتون چطور؟

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
اولویت تعلق گرفتن ارث با افرادیه که نسبت نزدیکتر و بدون واسطه با متوفی دارن . تا وقتی فرزند یا پدر و ...

اشتباهه محضه این حرف 

هر کدوم بگیرن میدن به بچه هاشون 

بعد من نباید بگیرم 

حق مامان من بره تو شکمه اونا والا به الله من راضی نیستم هزار تومن بره تو شکمشون 

یکی دوستام دو تا بچه 5 و 7 ساله داشت. شوهرش ایست قلبی و تمام! 

یه خونه با وام خریده بودن،، پدر و مادرشوهرش درخواست سهم الارث پسرشون رو کردن طبق قانون

دوستم مجبور شد خونه رو بفروشه سهم اونا رو بده

و بقیه اقساط وام خونه هم به نام خودش بود. تا آخر پرداخت کنه 

10 سال بعد که پدر شوهر فوت کرد، ارث و میراث رو تقسیم کردن. کاه هم کف دست این زن با دو تا دختر یتیم نزاشتن

هنز کرد مادر بزرگه بعدها که بچه ها دانشگاه قبول شدن یک میلیون تومن هدیه بهشون داد

والسلام! 

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم