2733
2734

بابای منم یسال زودتراز بابابزرگم فوت شد بزووووور بهمون ۷۰تومن دادن درصورتیکه وقتی بابام فوت شد گفتن سهم کامل میدیم ولی زدن زیرش گفتن نه ماکی این حرفو زدیم به شما ارثی نمیرسه ولی چون بچه داداشمونین ۲۰میلیون میدیم😳انقد دیگه سفت وایسادیم تا کردن ۷۰ 

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اسلام هیچوقت نمیخاد حق کسی داده نشه این از اون قانوناست ک پشت اسلام پنهان شده

من بحثی در این مورد ندارم

ولی وقتی قانون کشوری بر اساس دین وضع میشه نمیشه یکیش دینی باشه یکیش غیر دینی

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

اولویت تعلق گرفتن ارث با افرادیه که نسبت نزدیکتر و بدون واسطه با متوفی دارن . تا وقتی فرزند یا پدر و مادرش زنده باشن به نوه یا خواهر و برادر چیزی نمیرسه چون اونا بدون واسطه با فرد فوت شده نسبت داشتن ولی نوه و خواهر برادر با یک واسطه . قانونا اینجوریه

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
من بحثی در این مورد ندارم ولی وقتی قانون کشوری بر اساس دین وضع میشه نمیشه یکیش دینی باشه یکیش غیر د ...

متاسفانه نشستن سیاست رو با دین یکی کردن وضع از این بهترم نمیشه😔🤦🏻‍♀️

در آغاز عمل است💫

دل داری نیاز نداره دیگه کاریش نمیشه کرد خودشون باید شعور داشته باشن و بگن اینام سهم دارن انشاالله خدا به خودتون بده و بدون منت طوری ک نیاز پیدانکنید به ارث....این قانون مسخره ایرانه

اسلام هیچوقت نمیخاد حق کسی داده نشه این از اون قانوناست ک پشت اسلام پنهان شده

قوانین ارث و دیه بطور مستقیم و واضح و با جرئیات توی قران اومده 

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد