2733
2734

حالا که  قانون حمایت نمیکنه ماها باید از خودمون شروع کنیم. خب اون پدر بزرگ میتونه قبل از مرگش خودش بیشینه حساب کتاب کنه ببینه به اون نوه هاش چه قدر میرسه قبل از مرگش. مال اونارو به نام خودشون کنه  

اونایی  که  تو  زندگی  توقعی  از  کسی  ندارن  موفق  تر و  ارامش  بیشتری  دارند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هیچیزی نمیتونه قانعم کنه از کسیم میپرسم تنها حرفشون اینه از نظر شرعی و قانونی  شرعو میزنن ت ...

به حرف اینجور ادما توجع نکن شرع چیه بابا حقتونه باید بگیرین   

نوشابا سابقدونم   نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه    پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام   
2731
اگه قراره به مردم کمک بشه نباید دو برابر جیبشون خالی حالاگیرم بخاطر ارزش پولم باشه اما دیگ کسی نمیتو ...

ن بابا کدوم کمک بیشتر این بانکها خصوصیه و دولت واگذار کرده و پولشو خورده حالام مردم بیچاره را بعد اینکه انقدر میدوونن بعدم ۲برابر پول میگیرن که جبران شه .....خدابه دادمون برسه واقعا بدجایی به دنیا اومدیم و داریم زندگی میکنیم جدی ک صبور و ارومیم وگرنه همشونا میکشتیم...

حالا که  قانون حمایت نمیکنه ماها باید از خودمون شروع کنیم. خب اون پدر بزرگ میتونه قبل از مرگش خ ...

نوه هاش نیست من تنها نوش هستم که این اتفاق برام افتاده 

بعد بگم من مادرم بچه بودم فوت کرده پدرمم نبوده تا حالا یعنی من ک پناهی ندارم حداقل نمیتونن از نظر مالی به من تکیه گاه بدن ؟؟؟

نوه هاش نیست من تنها نوش هستم که این اتفاق برام افتاده  بعد بگم من مادرم بچه بودم فوت کرده پدر ...

باید طرف خودش درک داشته باشه یکی از فامیلای ما پدر ش  زودتر از پدر بزرگش فوت کرد  ارث پدرش به پدر  بزرگش رسید. پدر بزرگش انسان فهمید ه ای بود هم چیزایی که از پسرش بهش رسیده بود داد بهش هم اون سهمی که بعد از مرگش قرار بود به پسرش برسرو داد به نوه هاش گفت نمیخوام بعد از مرگم نفرینم کنین اینا حق شماست قانون اینو نمیگه ولی من که میدونم 

اونایی  که  تو  زندگی  توقعی  از  کسی  ندارن  موفق  تر و  ارامش  بیشتری  دارند 

مثل من

من بچه بودم مادرم سرطان داشت و فوت شد

پدربزرگم ک چند وقت پیش فوت شد همه چیشو دایی هام و خاله هام تقسیم کردن و اصلا من رو هیچی ندادن گفتن بهت نمیرسه قانونی و شرعی

خیلی قانون مسخره ایه

انقدر هم تو بچگی تاموقع ازدواجم اذیت شدم زیر دست نامادری و خییلی چیزای دیگه

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
چقد زندگیت مشابه هه منه فک کردم خودم دارم حرف میزنم 

عزیزم

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی