2737
2739
عنوان

چرا وقتی بچه اومد به زندگیم شوهرم اینقدر تغییر کرد💔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 877 بازدید | 47 پست

خدا بهت صبر بده خانمی. 

اونا فکر میکنن با اومدن بچه ما رو از دست میدن و ما بهشون بی توجهی میکنیم. البته قبول دارم خودم وقتی بچه هام دنیا اومدن محبتم و توجهم کمتر شده و این باعث بذخلقی و ناراحتی همسرم میشه گاهی.

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

به همون خانوادش که اون موقع دخالت کردن باردار شی بگو بیان باهاش صحبت کنن مشکلاتو حل کنن

اگر اینقدر تحت نفوذ خانوادشه که به حرف اونا حاملت کرده به حرف همونام رفتاراشو درست میکنه 

❤️🇮🇷❤️🇮🇷❤️🇮🇷❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودش کرده حالا از شما متنفره

این مردا چه پررو ان

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

بهش بگو بچه که رو جهازم نبوده از خونه بابام بیارم خودت خاستی پس توهم باید همه شلوغیاشونو بجون بخری دفعه دیگ که کتکت زد بچه هارو بردار ببر بزار خونه باباش بگو بفرما شما که بچه میخاسین این دوتا بچه خودتونم روش والا

خسته ام مثل مرد هزار چهره که میگفت:نمــی دونــم چــرا تــو زنــدگــیم هِـــی نمــیــشه”💔
2728

یا خدا اااا واقعا متاسفم برا شوهرت چقد بیفکر و بی مسئولیته من فقط میتونم درکت کنم داری چی میکشی دوقلوی نارس ولی خداروشکر من همسرم بیشتر ازمن واسه بچه هام زحمت کشید اینقد رو بهش نمیدادی باید از اول کار مینداختی گردنش

2740

من همسر اولم بشدت مشکل روانی داشت...ولی پسرمو دوست دلشت...گاهی منو دوست داشت گاهی هم ......

خیلی دلم واسه زندگی قبلم تنگه...اینکه دوست دارم صبح ب پسرم صبحونه بدم ...لباساشو مرتب کنم...واسش مادری کنم...خدا خودش بخیر بگذرونه

یا خدا اااا واقعا متاسفم برا شوهرت چقد بیفکر و بی مسئولیته من فقط میتونم درکت کنم داری چی میکشی دوقل ...

اره درسته اولا هیچ وقت از بچه آوردنتون پیش شوهر شکایت نکنین ک چرا بچه دار شدیم و این ها بعدشم مسئولیت رو از اول بهش میدادین اینطور نمیشد خب بچه ها بعضی وقتا کثیف کاری هم دارن این ک کتک کاری نداره خدا بهت صبر بده استارتر 

2706