2726

چندسال از ازدواجمون میگذشت بچه نمیخواستیم

خانوادش اصرار کردن بچه بیارید ماهم تصمیم گرفتیم اقدام کنیم

دوقلو باردار شدم😔خوشحال نبودم اصلا

بارداری و زایمانم خیلی سخت بود😔بعد زایمانمم دوتا بچه نارس و هزاران مکافات😢😢

الات نزدیک یکساله دارم هر روز با گریه میگذرونم 

چندین بار شوهرم کتکم زده بخاطر گریه بچه  و اذیتاش

به بچه ها خیلی میرسم ولی خب شلوغن 😔

شوهرم رفته رفته داره هی بدتر میشه و داغونم میکنه💔💔💔

دیشب بخاطر یه تکه غذا که از دهن بچه افتاد کلی فحشم داد و آخرشم کتک😢💔💔😔

شب تا صبح گریه کردم و خوابم نبرد همیشه همینطوریه بخاطر کوچکترین چیزا فحش و دعوا و 😔بگید چیکارکنم از این دنیا بریدم💔

شوهرم بچه دوس نداشت به زور خانوادش باردارم کرد😔الانم از من بدش میاد😢گناه من چیه آخه هم بزرگ کردن دوقلو تو این شرایط سخت 

هم اخلاقای شوهرم💔💔💔

آقایون لطفا درخواست دوستی ندید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو رو چرا میزنه بره یقه ننه باباش و بگیره که اصرار به بچه آوردن 

همینه دیگه هر کی به من میگه بچه بیار میگم اگه مسءولیتاش و حاضری تقسیم کنیم بیارم دیگه هیچی نمیگن

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا

گناه تو دهن بینیته

یعنی چی نمیخواستیم خانوادش مجبورم کردم🙄

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

از شما بدش نمیاد عزیزم، مردا نسبت به بچه خیلی حسادت دارن در عین حال ک جون میدن براشون 

بعد از بارداری و زایمان چقدر حواست به شوهرت هست؟ وضع مالیتون چطوره؟ 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 
2706