2733
2739
عنوان

کدوم پسر رو انتخاب میکنید

251 بازدید | 23 پست

کدومو بیشتر میپسندین

تعداد رای : 45
نظرسنجی
اهل رفیق بازی و با شلوار لی و تیشرت تنگ و یه کم بی ادب
2
4%
دیندار و اهل نماز روزه با لباسای مذهبی و ساده
5
11%
شوخ و ولی با ایمان و نماز خون و شلوار لی و کتان پوش با تیشرت اسپرت
37
82%
لات و تیپ قدیمی
1
2%

هیچ کدوم

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این پرسیدن دارہ آخہ خواھرم؟😂

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚
2728
2738

بین اینا مجبور باشم سومی

البته که نماز خون و ایمانش از نظر من عقیده شخصیه انقدر نماز خون  و مثلا با ایمان هستن که......پس انسانیتش مهمه

تیپم که سلیقست و درحدی باشه که به افکار ادم بخوره

در کل چیزای مهمتری هست

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
پس چجوری باشه

آدم باشه خوش اخلاق باشه با معرفت 

تیپشم هرچیزی بجاش ب موقع اش مردونه بپوشه به موقع اش شلوار لی و تی شرت بپوشه

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

گزینه هاتون متناقض بود

خب خیلیا مذهبی ساده  و دیندار و اهل نماز روزه هستن اما بشدت خونگرم و شوخ هستن مثل همسر من 

طوری ک تمامی پسر های غیر مذهبی فامیل عاشقشن 

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪
2706